Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Дошка оголошень » оголошення

У категорії оголошень: 18
Показано оголошень: 1-18


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс закінчених науково-дослідних робіт, метою якого є: стимулювання проведення в регіоні фундаментальних та прикладних наукових досліджень, розробок нових технологій, обладнання, матеріалів та впровадження їх у виробництво на підприємствах області, а також стимулювання наукових розробок у гуманітарній сфері та молодих вчених у всіх галузях науки.

 

Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

 • фундаментальні науково-дослідні роботи;
 • прикладні науково-дослідні роботи;
 • гуманітарні науково-дослідні роботи;
 • підручники і монографії;
 • наукові розробки молодих учених.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до 1 квітня 2017 року подають на розгляд комісії такі матеріали:

    • заявку встановленого зразка;
    • висновки компетентних установ та організації щодо актуальності науково-дослідної роботи, вартості розробки та впровадження, отриманий або очікуваний ефект від її впровадження;
    • відповідна довідка про впровадження науково-дослідної роботи у виробництво;
    • самооцінка автора науково-дослідної роботи.

 

Реєстраційні матеріали для участі у конкурсі надсилаються поштою (з датою на штемпелі поштового відправлення до 1 квітня 2017 року), або реєструються у Фонді наукового і економічного розвитку Хмельницької області “Наука і життя” з 10 до 17 години за адресою:

м. Хмельницький, вул. Свободи, 36, 3-й поверх, каб. 304.

Довідки за телефоном (0382) 72-01-42; e-mail: nauka_gutia@ukr.net

Контактна особа – Кулик Володимир Миколайович

тел. 067-931-29-17

 

Детальніша інформація за посиланням:

http://www.nauka.km.ua/konkurs.php

оголошення | Переглядів: 107 | Дата: 19 Березня 18

Шановні науковці, викладачі та аспіранти!
Запрошуємо бажаючих долучитися до групи,
яка виїжджає на стажування в один з провідних найсучасніших
університетів Німеччини Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg
http://www.uni-magdeburg.de/

Тема стажування:
«Організація навчального процесу, інноваційні методи та підходи в навчанні:
досвід Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg»
30 квітня – 10 травня 2017 р.

Свідоцтво на 108 годин

Трансфер, екскурсійне та готельне обслуговування забезпечує
туристична компанія «Алголь» (м. Львів)

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА ТРАНСФЕРУ
Львів-Дрезден-Лейпциг-Магдебург-Потсдам-Берлін-Львів

1-й день. 30.04.2017 Неділя. Виїзд зі Львова о 15.00. Нічний переїзд в Дрезден.
2-й день. 01.05.2017 Понеділок. Прибуття вранці в Дрезден. Позааудиторна робота. Поселення в транзитному готелі на шляху до Лейпцига. Ночівля.
3-й день. 02.05.2017 Вівторок. Сніданок. Переїзд у Лейпциг. Позааудиторна робота. Переїзд в Магдебург. Поселення. Ночівля.
4-й день. 03.05.2017 Середа. Сніданок. Прибуття в університет. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
5-й день. 04.05.2017 Четвер. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Культурна програма. Ночівля.
6-й день. 05.05.2017 П’ятниця. Сніданок. Стажування (аудиторна робота). Ночівля.
7-й день. 06.05.2017 Субота. Сніданок. Позааудиторна робота. У вільний час факультатив в Ганновер. Ночівля.
8-й день. 07.05.2017 Неділя. Сніданок. Позааудиторна робота. У вільний час факультатив в Веймар-Ерфурт. Ночівля.
9-й день. 08.05.2017 Понеділок. Сніданок. Виселення. Стажування. Переїзд в Потсдам. Позааудиторна робота. Переїзд в Берлін. Поселення в готель. Ночівля.
10-й день. 09.05.2017 Вівторок. Сніданок. Позааудиторна робота. Вільний час у Берліні. Нічний переїзд у Львів.
11-й день. 10.05.2017 Середа. Прибуття у Львів до 15.00.
8 ночей у готелі, 2 нічні переїзди.

Аудиторну частину стажування проводять провідні професори університету англійською мовою.
По завершенню, видається стандартне свідоцтво про проходження стажування (TEILNAHMEBESCHEINIGUNG). Свідоцтво повністю на німецькій мові з печаткою Zentrum für wissenschaftliche Weiterbildung університету. Бажаючим надсилається примірник для ознайомлення.

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ТРАНСФЕРУ ТА СТАЖУВАННІ

Загальна вартість участі у програмі складає гривневий еквівалент 595 євро, до якої входить сплата послуг туроператора, який забезпечує трансфер та готельне обслуговування учасників стажування (гривневий еквівалент 495 євро) та ще 100 євро сплачується по прибуттю в Магдебург на рахунок університету.
Консульський збір, послуги візового центру та страхування до вартості участі у програмі не входять та додатково самостійно сплачуються у відповідні інституції.
Трансфер, проживання та організацію вільного часу учасників стажування забезпечує туристична компанія «Алголь» (www.algol.com.ua).Вартість послуг складає гривневий еквівалент 495 євро, куди входить трансфер комфортабельним автобусом за визначеним маршрутом, проживання в готелях три-чотири зірки зі сніданками у двомісних номерах.
Бронювання місця учасника групи здійснюється за умови попередньої сплати частини від вартості послуг туроператору «Алголь» в еквіваленті 100 євро згідно рахунку, який буде виставлено туроператором. У випадку, якщо учасник з якоїсь причини відмовився від участі у програмі, вартість бронювання не повертається. Виняток – відмова консульства Німеччини видати візу. Залишок суми, еквівалент 395 євро, сплачується на рахунок туроператора після отримання візи. Туроператор надає відповідний договір про надання своїх послуг. Кожний учасник укладає індивідуальний договір на обслуговування з туроператором «Алголь».
Факультативні екскурсії та вхідні білети в музеї сплачуються додатково. Бажаючі мають можливість замовити туроператору «Алголь» факультативні екскурсії за додаткову плату. Перелік факультативних екскурсій надсилається туроператором при укладанні договору.
Оформлення віз та відряджень відбувається за офіційним запрошенням Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg.
Учасникам стажування запрошення на стажування та документи від туроператора для оформлення візи надаються після сплати бронювання місця в групі та укладення відповідного договору з туроператором.
Увага! Учасники стажування можуть брати з собою супроводжуючих. Супроводжуючі особи оформлюють туристичні візи, їм запрошення на стажування не надаються.

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ДОКУМЕНТІВ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВІЗИ

Для отримання візи необхідно підготувати наступні документи: паспорт громадянина України, закордонний паспорт, довідка з місця роботи із зазначенням середньої заробітної плати за останні 6 місяців, довідка з банку по залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування за кордоном), медична страховка для виїзду за кордон. Після отримання заявки, учаснику буде надіслано перелік документів, які необхідно підготувати для подання на отримання візи.
Всі учасники, які планують взяти участь у стажуванні, повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: confgalilei@ukr.net до 02 березня 2017 р.!
Тема листа: Стажування-травень Магдебург Прізвище та Ім'я учасника
Вкладені файли, які будуть відіслані на електронну адресу, повинні мати обов'язкові назви, а саме:
Заявка прізвище (учасника);
Паспорт прізвище (учасника).

З питань оформлення віз та документів для перетину кордону, розподілу місць в автобусі та розселення, програми стажування та запрошень консультування надається: confgalilei@ukr.net Максименко Ірина, тел: 068 955 22 67

оголошення | Переглядів: 604 | Дата: 20 Лютого 17

Скористайтеся нагодою оголошення конкурсу спільних українсько-польських науково-дослідних проектів для реалізації у 2018–2019 рр.

Міністерством освіти і науки України й Міністерством науки та вищої освіти Республіки Польща оголошено конкурс спільних українсько-польських науково-дослідних проектів з 23 січня по 24 квітня 2017 року.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти відповідно до пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки:

 1. Комп’ютерні та новітні виробничі технології (лазерні, високоточні, мехат-ронні, роботизовано, плазмові, оптоелектронні, сенсорні тощо);
 2. Енергетичний менеджмент та енергоефективність;
 3. Екологія та управління навколишнім середовищем;
 4. Науки про життя, нові технології, здоров’я та запобігання найрозпов-сюдженішим хворобам, біотехнології, біоінжиніринг та генетика;
 5. Нові речовини та матеріали;
 6. Соціальні та гуманітарні науки;
 7. Оборонні технології.

Основними критеріями оцінки проектних пропозицій є наукова відповідність, цінність проекту, взаємодоповнюваність дослідницьких груп, перспективність співпраці.

Переглянути детальнішу інформацію про конкурс (текст додається).

Завантажити форму заявки (текст додається).

оголошення | Переглядів: 561 | Дата: 16 Лютого 17

ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (www.uintei.kiev.ua) запроваджує у 2017 р. комплексне інформаційне обслуговування. Зазначена послуга дозволить Вам упродовж року регулярно отримувати в on-line режимі періодичні інформаційні матеріали з найактуальніших питань наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку і трансферу технологій (більш детально у вкладеному файлі).

КОМПЛЕКСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ НА 2017 РІК
 

Контакти:

тел. +38 (044) 521-00-39, 521-09-48,
е-mail: uintei.ua@gmail.com, uintei.info@gmail.com

оголошення | Переглядів: 555 | Дата: 15 Лютого 17

Шановні науковці !_

Ми ради запросити Вас до участі у восьмій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції «Наукова думка сучасності і майбутнього», яка відбудеться з 30 січня по 7 лютого 2017 року. Ми пропонуємо надрукувати свою наукову працю за будь-якою темою на нашому сайті,  а також у друкованому збірнику за мінімальної ціною: 30 грн. за 1 аркуш формату А4 (приймаються роботи від 3 аркушів).  7 лютого останній день прийому пакету документів. Публікація збірника: 17 лютого 2017

Вашу роботу (разом з іншими роботами) можна у будь-який час переглянути на сайті http://naukam.triada.in.ua/

Більш детальні умови -  на нашому сайті.

З повагою, оргкомітет Конференції

оголошення | Переглядів: 546 | Дата: 17 Січня 17

Высшая школа управления и администрации в Ополе (Польша)

приглашает вас принять участие в написании коллективной монографии:


PRZEMIANY W NOWOCZESNYM SPOŁECZEŃSTWIE:

ASPEKTY SPOŁECZNE, EKONOMICZNE I HUMANITARNE

 

 • Transformations in contemporary society: social, economic and humanitarian aspects /

Трансформації в сучасному суспільстві: соціальні, економічні та гуманітарні аспекти / Трансформации в современном обществе: социальные, экономические и гуманитарные аспекты)

 

Предполагается формирование разделов монографии с учетом следующих направлений

научных исследований

 

Направление 1. Современные проблемы литературоведения, языковедения и социальных коммуникаций в условиях трансформации общества.

Направление 2. Социально-психологические аспекты формирования творческой личности в изменяющемся мире.

Направление 3. Адаптация подходов к воспитанию и обучению детей к изменениям в современном обществе.

Направление 4. Место и значение физического воспитания, спорта и обеспечения здорового способа жизни человека в условиях трансформации общества.

Направление 5. Трансформация подходов к управлению потенциалом и стойким развитием социально-экономических систем.

 

Коллективной монографии будет присвоен индекс ISBN. Монография будет размещена на сайте ВШУиА в Ополе – http://www.wszia.opole.pl/oferta-edukacyjna/pedagogika/ebooki/

 

Издание коллективной монографии запланировано на март 2017 г.

 

Требования к материалам монографии
1. Объем статьи: до 8 страниц.

2. Язык: английский, польский, украинский и русский.

3. Шрифт: Times New Roman, кегль 14, интервал 1,2, поля – 30 мм слева, 20 мм со всех остальных сторон, абзац 1.

4. Оформление:

1-я строка – название статьи на английском языке (полужирный шрифт).

2-я строка - название статьи на языке статьи (полужирный шрифт).

3-я строка – Фамилия и имя автора / соавторов на английском языке.

4-я строка – Фамилия и имя автора / соавторов на языке статьи.

Выравнивание – по ширине.

5-я строка – пропуск.

6-я строка – аннотация на английском языке (6-10 строк)

после аннотации – ключевые слова на английском языке (5-7 слов)

Далее через строку – текст статьи.

5. Представленные материалы должны содержать элементы научной новизны, иметь теоретико-методическую или практическую ценность.

6. Изложенные научные положения подлежат обоснованию, должны сопровождаться конкретными предложениями по улучшению существующего положения и возможными направлениями использования изложенных результатов научных исследований.

7. Ссылки на источники обязательны!

8. Материалы должны быть отредактированы стилистически и грамматически.

9. Оформление текстовой части, рисунков и таблиц должно соответствовать общепринятым требованиям оформления научных публикаций. Не допускаются сканированные и большие таблицы, сканированные либо не сгруппированные рисунки!

 

Плата за публикацию статьи в коллективной монографии составляет

120 PLN – для авторов из Польши

550 грн. – для авторов из Украины,

35 евро / 40 USD – для авторов из других стран

и используется на частичное покрытие затрат на издание и пересылку одного экземпляра коллективной монографии.

Каждый дополнительный экземпляр коллективной монографии оплачивается отдельно в размере:

45 PLN – для авторов из Польши,

180 грн. – для авторов из Украины,

12 евро / 15 USD – для авторов из других стран.

 

Средства необходимо перечислить:

для участников из Республики Польша – на карточный счет 10 1240 1431 1111 0010 5300 8560 Bank Pekao, Krakow 31010, Polska. SWIFT: PKOPPLPW, назначение платежа «Статья в монографии (Ф.И.О.)»;

для участников из других стран Евросоюза – на карточный счет SK13 8360 5207 0042 0553 8339, mBank, Slovakia, назначение платежа «Статья в монографии (Ф.И.О.)»;

для участников из Украины – на карточный счет «Приватбанк», номер карточки 5168 7420 6594 7545, назначение платежа «Статья в монографии (Ф.И.О.)»;

для участников из других стран – через международные платежные системы (например, Western Union) на имя – Татьяна Несторенко, г.Бердянск, Украина. Назначение платежа – «Статья в монографии (Ф.И.О.)».

 

Для публикации статьи в монографии необходимо прислать до 25 января 2017 г. на электронный адрес science.wszia@gmail.com с пометкой в теме сообщения «Статья для монографии «Трансформации в современном обществе …»:

♦ информацию о каждом авторе/соавторе (в одном файле) – на английском языке и на языке статьи;

♦ статью;

♦ отсканированную квитанцию об оплате оргвзноса и (если требуется) дополнительных экземпляров монографии.

 

Справка об авторе (авторах) публикации в монографии

 

Przemiany w nowoczesnym społeczeństwie: aspekty społeczne, ekonomiczne i humanitarne

 

 

Данные

На языке статьи

На английском языке

 1.  

Фамилия, имя, отчество (ПОЛНОСТЬЮ!)

 

 

 1.  

Ученое звание, ученая степень

 

 

 1.  

Название высшего учебного заведения / места работы

 

 

 1.  

Почтовый адрес и индекс

 

 

 1.  

Контактный телефон (предпочтительно мобильный)

 

 

 1.  

Е-mail

 

 

 1.  

Номер направления, в рамках которого предполагается публикация статьи

 

 

 1.  

Название статьи

 

 

 1.  

Количество необходимых экземпляров монографии

 

 

 

оголошення | Переглядів: 636 | Дата: 10 Січня 17

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі – Конкурс) 2016/2017 навчального року за галуззю науки «Техногенна безпека» (наказ Міністерства освіти і науки України №1193 від 21 жовтня 2014 року), який проводиться з жовтня 2016 року по березень 2017 року.
Вимоги до конкурсних робіт
Відповідно до п. 4.4 Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 202 від 21 лютого 2012 року), просимо Вас до 25 січня 2017 року надіслати для участі у II турі Конкурсу не більше трьох кращих наукових робіт переможців першого (вузівського) туру конкурсу.
Роботи повинні бути оформлені згідно з вимогами Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук, основні з яких наведені нижче:
1. На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів (не більше 2 авторів), які є пошуковими за своїм характером, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак НАН України та органів державної влади.
Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 % наукового матеріалу з попередньої роботи.
На Конкурс не допускаються реферативні та оглядові роботи.
2. Роботи, які подаються на Конкурс, повинні бути оформлені відповідно до вимог державного стандарту ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти в

сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення». На Конкурс подаються друковані примірники наукових робіт, викладені українською мовою й оформлені за такими правилами: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5; кегль – 14; з одного боку аркуша формату А4 (210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву та план, список використаної літератури.
Представлення макетів і натурних зразків не допускається. Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на листі стандартного формату А3 або А4.
3. Прізвища, ініціали автора (авторів) і наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром
(шифр - не більше двох слів, наприклад, «Ризик забруднення», «Інженерні заходи» тощо).
4. До кожної наукової роботи переможців першого туру Конкурсу додається анотація наукової роботи. В анотації наукової роботи під шифром «____шифр______» зазначаються:
- актуальність, мета, завдання наукової роботи, використана методика дослідження;
- загальна характеристика наукової роботи (структура, обсяг, кількість схем, таблиць, використаних наукових джерел тощо).
У кінці анотації подається набір ключових слів (сталих термінів), що вживаються у науковій роботі та визначають її тематику. Загальна кількість ключових слів повинна становити не менше трьох, але не більше десяти. Ключові слова подаються у називному відмінку, друкуються у рядок, через кому.
Текст анотації повинен бути лаконічним і відображати основний зміст роботи.

5. Конкурсна робота повинна містити: титульний аркуш, реферат (анотацію), зміст, вступ, аналітичний огляд розглянутої проблеми, а також результати й аналіз самостійних наукових досліджень, висновки, перелік посилань. На титульному аркуші роботи розміщуються:
- назва конкурсу та галузі науки;
- назва роботи;
- шифр роботи (не більше двох слів);
- рік виконання роботи.
6. В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи, а також копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності та необхідності). Просимо вказувати у відомостях про автора номер мобільного телефону.
Згідно з п. 1 ч. 3. ст. 32 Закону України «Про вищу освіту», просимо обов’язково надсилати електронну версію на email: konkurstb2017@i.ua.
7. Роботи, які оформлені з порушенням вказаних вимог, до розгляду не приймаються.
Як треба розуміти поняття
ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА?
Науково-технічний прогрес, швидкий розвиток різних галузей промисловості, використання людиною пожежонебезпечних, вибухових, токсичних і радіоактивних речовин спричинили появу донедавна незнаного поняття – «техногенна безпека».
Техногенна безпека охоплює пожежо-, вибухонебезпечність, безпеку життєдіяльності, охорону праці, навколишнього середовища, причому розглядає їх не відокремлено, а в комплексі.
Система техногенної безпеки розповсюджується на об’єкти різного призначення під час їх будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту, зміни функціонального призначення, а також на об’єкти, що експлуатуються.

Роботи надсилати за адресою:
Україна, 79007, м. Львів,
вул. Клепарівська, 35, ЛДУБЖД, ВОНДД,
e-mail: konkurstb2017@i.ua
Важливі дати:
25 січня 2017 року – завершення прийому робіт;
20 лютого 2017 року – проведення засідання галузевої конкурсної комісії;
24 лютого 2017 року – публікація на сайті www.ldubgd.edu.ua/content/ktb-2017 списку робіт авторів, запрошених до участі у підсумковій науково-практичній конференції. Розсилання листів-запрошеннь до участі у підсумковій науково-практичній конференції;
01 березня 2017 року – завершення прийому тез доповідей для публікації в збірнику Конференції.
За рішенням Конкурсної комісії кращі роботи будуть рекомендовані до друку в збірнику наукових праць Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Програма проведення підсумкової
науково-практичної конференції:
23 березня 2017 року
- приїзд (реєстрація), організаційні заходи,
- засідання конференції.
24 березня 2017 року –
- засідання конференції,
- підведення підсумків,
- нагородження переможців.
Вся інформація про конкурс розміщена на сайті:
www.ldubgd.edu.ua/content/ktb-2017

Від головного залізничного вокзалу автобусом №31 або трамваєм № 6 до зупинки «Театр ім. Лесі Українки» далі пішки по вул. Клепарівській
79007, м. Львів, вул. Клепарівська, 35,
Львівський державний університет
безпеки життєдіяльності,
відділ організації науково-дослідної діяльності
тел. (032) 233-24-79
За додатковою інформацією звертатись до:
Басова Миколи Вікторовича,
Тел.: +38(067) 265-22-27
Рудика Юрія Івановича,
Тел.: +38(050) 879-40-90
Кириліва Ярослава Богдановича,
Тел.: +38(093) 436-60-74
email: kyryliv@ldubgd.edu.ua

оголошення | Переглядів: 706 | Дата: 05 Грудня 16

У грудні 2016 року Головне управління статистики готує до видання статистичний збірник "Діяльність суб’єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва Хмельницької області в 2015 році".

У збірнику наведено дані про стан і тенденції розвитку суб’єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва Хмельницької області в 2015 році порівняно з попередніми роками. Висвітлено показники щодо зайнятості, обсягів реалізованої продукції (товарів, послуг) суб’єктів господарювання, а також оплати праці, економічної діяльності підприємств і їх фінансового стану. Показники згруповано за видами економічної діяльності та по містах і районах області. Дані наведено з урахуванням зміни підприємствами основного виду діяльності. Окремі показники зіставлені за регіонами України.

          Сподіваємось, що запропонований збірник надасть Вам необхідну інформацію щодо підприємницької діяльності області і буде корисним у професійній чи науковій діяльності.

З питань придбання статистичного збірника звертатись у відділ поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики, т. 79 58 13. Орієнтовна вартість друкованого видання – 160,0 грн, в електронному вигляді – 145,42 грн.

Крім цього, повідомляємо, що Головне управління статистики пропонує широкий спектр статистичних видань на замовлення, перелік яких наведено в Каталозі офіційних статистичних публікацій у 2016 році, розміщеному на офіційному сайті Головного управління статистики у Хмельницькій області http:www.km.ukrstat.gov.ua   у   розділі   "Публікації".  На   Ваше   замовлення Головне управління статистики може також проводити статистичні обстеження, готувати статистичні огляди та інформаційно-довідкові статистичні матеріали з питань соціально-економічного становища області, міст і районів.

З повагою та надією на плідну співпрацю.

Перший заступник начальника                                             Л.М. Пастухова

оголошення | Переглядів: 810 | Дата: 01 Грудня 16

Шановні винахідники, раціоналізатори, представники новаторської спільноти!

З метою популяризації винахідницької діяльності серед широких верств вітчизняної науково-технічної громадськості, а також виявлення перспективних розробок для привернення до них уваги вітчизняних і закордонних інвесторів та виробників Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) оголошує про початок Всеукраїнського конкурсу «Винахід року», який проходитиме під егідою Державної служби інтелектуальної власності України.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, дослідницькі групи незалежно від їх відомчої підпорядкованості та місцезнаходження, а також індивідуальні винахідники й розробники.

У ході Конкурсу будуть розглянуті винаходи та корисні моделі, які захищені чинними патентами України.

Детальну інформацію про умови участі в Конкурсі, правила підготовки матеріалів, критерії оцінки викладено в Положенні про Конкурс.

Бланки заяв, анкет учасники можуть отримати:

- у відділенні інновацій Укрпатенту (бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133);

-  на Інтернет-сайтах Державної служби інтелектуальної власності України (www.sips.gov.ua), Укрпатенту (www.ukrpatent.org, www.iіі.ua), Всеукраїнського конкурсу «Винахід року» (http://vinahid-roky.iii.ua);

-  електронною поштою (innovatika@iii.ua).

Прийом матеріалів триватиме до 12 грудня 2016 року.

Бажаємо учасникам конкурсу успіхів та наснаги, нехай переможе кращий!

Оргкомітет Конкурсу

Адреса: бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133.

Контактна особа – Надія Молотова.

Телефон: +380 (44) 285-61-97, +380 (44) 254-42-30, e-mail: innovatika@iii.ua

оголошення | Переглядів: 634 | Дата: 30 Листопада 16

Згідно із наказом Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 року № 1193 Миколаївський національний аграрний університет обрано базовим вищим навчальним закладом освіти, в якому створюється галузева конкурсна комісія для проведення II туру Конкурсу у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ».

Відповідно до п. 5 наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 р. № 1266 просимо направити три кращі наукові роботи студентів вашого навчального закладу, які відібрані за результатами І туру, для участі у II турі Конкурсу зі спеціальності 204 «ТВППТ» не пізніше 25 січня 2017 року (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем).

Для участі у II турі Конкурсу надсилаються перші примірники наукових робіт, оформлені за вимогами, що подані нижче.

Наукові роботи виконуються лише українською мовою, текст друкується шрифтом Times New Roman, кегль - 14, міжрядковий інтервал - 1,5 без відступів, з одного боку аркушу формату A4.

Прізвища, ініціали автора і наукового керівника, найменування ВНЗ в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (до двох слів), який характеризує обраний напрям роботи.

Наукова робота обов'язково повинна мати:

1) титульний аркуш, на якому розміщують шифр роботи (іджвйй верхній #ут); назву

конкурсу та спеціальності; назву роботи; рік виконання роботи  

                                                                                                                                         

2) зміст (план); перелік умовних позначень та скорочень (за необхідності);

 1. вступ обсягом до 2-х сторінок, у якому зазначається актуальність, мета (завдання), об'єкт і предмет дослідження;
 2. основну частину (аналітичний огляд; місце і методика виконання досліджень; результати та аналіз наукових досліджень);
 3. висновки і пропозиції (до 2-х сторінок);
 4. список використаної літератури (див. ДСТУ ГОСТ 7.1:2006);
 5. додатки (за необхідності).

Кожну структурну частину роботи починають з нової сторінки. Заголовки структурних частин друкують великими літерами в центрі сторінки без крапки. Усі сторінки мають бути пронумеровані окрім титульного аркуша і змісту.

Роботи подаються зброшурованими, загальний обсяг яких не перевищує ЗО сторінок без урахування списку використаної літератури і додатків.

В окремому пакеті під тим самим шрифтом подаються відомості про автора і наукового керівника роботи (бланк додається); відгук наукового керівника; копії патентів, наукових статей автора (за наявності та необхідності); довідка про впровадження у виробництво чи навчальний процес, а також анотацію наукової роботи.

В анотації під шифром зазначаються:

 1. актуальність, мета (завдання) наукової роботи, використана методика досліджень;
 2. загальна характеристика наукової роботи (структура, обсяг, кількість схем, таблиць, рисунків, використаних наукових джерел, тощо);
 3. набір ключових слів (сталих термінів) кількістю від 3-х до 10-ти, що вживаються у науковій роботі та визначають його тематику.

Якщо наукова робота подана з порушенням вимог Положення про конкурс, галузева конкурсна комісія має право повернути її до ВНЗ із зазначенням причин.

У базовому вищому навчальному закладі II тур Конкурсу буде проведено у два етапи: І етап - заочний - рецензування робіт (до 1.03.2017 p.); II етап - очний у форматі підсумкової науково-практичної конференції (до 31.03.2017 p.).

Авторам кращих наукових робіт галузева конкурсна комісія надсилає запрошення для участі у підсумковій науково-практичній конференції, де вони матимуть змогу доповісти результати власної наукової роботи і в процесі дискусії захистити її результати. Якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій конференції, його робота не може бути нагороджена.

 

Запрошуємо студентів Вашого ВНЗ взяти участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» зі спеціальності 204 «ТВППТ» Телефон/факс оргкомітету Конкурсу: (0512)-34-30-57 e-mail: anatemso@gmail.com

оголошення | Переглядів: 711 | Дата: 30 Листопада 16

Оргкомітет запрошує Вас взяти  участь  Всеукраїнському у конкурсі студентських наукових робіт в галузі науки «Транспортні системи», який буде проходити в січні - березні 2017року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Тематика робіт На конкурс надсилаються роботи, які відповідають галузі наук Транспортні системи.

Умови проведення Конкурсу

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 20.10.2016 р. № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» у відповідності з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі -Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

України від 21.02.2012 р. №202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 р. за№ 389/20702.

У Конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України ИІ-ІУ рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться у два тури:

 • перший тур - у вищих навчальних закладах ІИ-ІУ рівнів акредитації жовтень -грудень 2016 року;
 • другий тур - у вищих навчальних закладах ІП-ІУ рівнів акредитації, визначених базовими, січень-березень 2017 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:

 • перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 25 січня 2017 року);
 • другий етап - очний (науково-практична конференція) - 22-24 березня 2017 року.

Протягом першого туру студенти, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають свої наукові роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, в якому вони навчаються.

Конкурсна комісія Вищого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих наукових робіт з вище зазначеної галузі науки та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів у термін, визначений відповідним наказом Міністерства освіти і науки. Термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем.

Всі учасники в письмовій формі про результати конкурсу будуть повідомлені до 15 квітня 2017 року.

Результати проведення Всеукраїнського конкурсу в галузі «Транспортні системи» будуть опубліковані в мережі Інтернет на офіційному сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова http://www.kname.edu.ua/, http://transport-logistic.com.ua/

використану методику дослідження та загальну характеристику роботи.

До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, копії патентів, статей автора тощо.

Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату АЗ або А4.

 1. Представлення макетів і натурних зразків не допускається.
 2. Наукові роботи виконуються українською мовою.
 3. Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів). В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи (додаток 1 Положення).
 4. Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог цього Порядку, галузева конкурсна комісія повертає її до вищого навчального закладу (обов'язково із зазначенням причин).

Роботи надсилати за адресою:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

вул. Революції, 12, м. Харків, 61002 Кафедра транспортних систем і логістики з позначкою на конверті «На Конкурс з Транспортних систем»

Телефони для довідок: (057) 707 32 61,   (050) 323 69 27

Лобашов Олексій Олегович, д.т.н., професор кафедри транспортних систем і логістики, відповідальний за організацію та проведення конкурсу.

 

E-mail оргкомітету: kafedra tsl@ukr.net

Вимоги до конкурсних робіт

 1. На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем у галузі, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі. На конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.
 2. Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 % наукового матеріалу з попередньої роботи.
 3. На Конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал - 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати ЗО сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання,
оголошення | Переглядів: 683 | Дата: 30 Листопада 16

Повідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н. р." №1193 від 21.10.2014 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Експлуатація та ремонт засобів транспорту". Конкурс включає такі розділи:

 • технічна експлуатація автомобілів;
 • сучасні методи та засоби діагностики автомобілів;
 • автомобільний сервіс;
 • сучасні методи відновлювання та ремонту автомобілів;
 • основи системотехніки автотранспорту.

 

Умови проведення конкурсу

 

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України. На конкурс подаються не більше трьох кращих наукових робіт - переможців І туру конкурсу відповідного напрямку.

Наукові роботи, оформлені згідно з Положенням про Конкурс (наказ МОНМС від 21.02.2012 №202) (додаток 1) просимо направити до 25 січня 2017 р. (за поштовим штемпелем) на адресу університету:

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Експлуатація та ремонт засобів транспорту", вул. Петровського, 25, м. Харків, 61002. Вченому секретарю університету Більш детально з умовами проведення конкурсу та правилами оформлення робіт можна ознайомитися на сайті: http://www.khadi.kharkov.ua.

 1. ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).
 2. В окремому закритому пакеті під тим же шифром надаються відомості про автора (авторів) і наукового керівника (керівників), завірені печаткою вищого навчального закладу (згідно Додатку 1 наказу МОНМС від 21.02.2012 №202).

Якщо робота виконана авторським колективом (не більше двох осіб), список авторів представляється в порядку, який відповідає їх персональному науковому внеску.

3. На титульному аркуші розміщуються:

 • назва напрямку конкурсу, за яким виконана робота;
 • назва роботи;
 • шифр;
 • рік виконання роботи.

4.     На конкурс надаються перші екземпляри наукових робіт студентів
надруковані через півтора інтервали (шрифт Times New Roman, кегль 14) та
зброшуровані. Робота повинна мати назву і план, список використаної літератури
та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику
дослідження та загальну характеристику роботи. Обсяг конкурсної роботи не
повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків. Представлення макетів і
натурних експонатів не допускається. Креслення та ілюстрації, що додаються до
роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату A3 або А4, бути якісно
виконані,

 1. До наукової роботи можуть додаватися акти про впровадження результатів наукової роботи у виробництво або в навчальний процес, копії патентів і наукових статей.
 2. У випадку надання робіт з порушенням Положення про конкурс, конкурсна комісія має право відхилити їх від участі в конкурсі і повернути (обов'язково з наведенням причин відхилення) до вищого навчального закладу.

Телефони для довідок:

8(057) 700-38-63 Богомолов Віктор Олександрович; д.т.н., професор, заступник ректора з наукової роботи.

8(057) 700-38-79 Волков Володимир Петрович; д.т.н., професор, завідувач кафедри технічної експлуатації та сервісу автомобілів.

8(057) 700-38-79 Білогуров Євген Олександрович; к.т.н., секретар секції "Експлуатація та ремонт засобів транспорту", доцент кафедри технічної експлуатації та сервісу автомобілів.

оголошення | Переглядів: 573 | Дата: 29 Листопада 16

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук  «ОБРОБКА МАТЕРІАЛІВ У МАШИНОБУДУВАННІ»

Згідно наказу Міністерства освіти і науки Ук­раїни від 20.10.2016 р. № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» Житомир­ський державний технологічний університет (ЖДТУ) визначено базовим з проведення II туру Всеукра­їнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуван­ні» (далі - Конкурс).

Оргкомітет конкурсу запрошує Вас взяти участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських на­укових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні», який проходитиме у січні-бе-резні 2017 р. на базі факультету інженерної меха­ніки.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Назва заходу

Термін проведення

Створення реєстру студентських наукових робіт, нагороджених дипломами Міністерства освіти і науки України для виключення можливості повторного подання їх на конкурс

до 25 січня 2017 р.

Здійснення прийому студентських наукових робіт та перевірка відповідності їх оформлення вимогам

до 25 січня 2017 року (за поштовим штемпелем)

Рецензування студентських наукових робіт

до 17 лютого 2017 року

Визнання претендентів на перемогу у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні» та запрошення авторів кращих робіт до участі у підсумковій науково-практичній конференції для захисту робіт

до 09 березня 2017 року

Проведення підсумкової науково-практкгяної конференції із захисту робіт

23-24 березня 2017 року

 

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

Конкурс проводиться відповідно до «Положен­ня про проведення Всеукраїнського конкурсу сту­дентських наукових робіт з природничих, техніч­них та гуманітарних наук», затвердженого наказом

 

Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Укра­їни від 21.02.2012 року№ 202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 року за № 398/20702.

 

ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ РОБОТА СЕКЦІЙ:

-  обробка матеріалів різанням;

-  електрофізичні та електрохімічні методи об­робки матеріалів;

-  обробка металів тиском у машинобудуванні.

 

ВИМОГИ ДО НАУКОВИХ РОБІТ

Роботи переможців першого туру Конкурсу по­винні бути оформлені згідно з вимогами викладе­ними відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук» (затверджено наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 21.02.2012 ро­ку № 202 та зареєстровано у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 року за № 398/20702) додано­го до наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1266 «Про проведення Все­українського конкурсу студентських наукових ро­біт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році».

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колек­тивів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем у га­лузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні», які є пошуковими за своїм характером, впровад­жені у виробництво або застосовані у навчальному процесі, що не мають відзнак HAH України та ор­ганів державної влади.

Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попе­редні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 % наукового матеріалу з попе­редньої роботи.

Наукові роботи повинні бути оформлені відпо­відно таким вимогам:

-текст друкується шрифтом Тітев New Roman, міжрядковий інтервал 1,5; кегль 14; аркуш фор­мату A4.

-  обсяг зброшурованої роботи не повинен пе­ревищувати ЗО сторінок (без урахування додатків);

 • робота повинна мати назву і план, список ви­користаної літератури та анотацію, у якій зазначе­но актуальність, мету, завдання, використану ме­тодику дослідження та загальну характеристику ро­боти;
 • до наукової роботи додаються копії патентів, наукових статей автора тощо (за наявності);    ^
 • креслення та ілюстрації, що додаються до ро­боти, повинні бути скомпоновані на аркуші фор­мату АЗ або А4.

Макети, натурні зразки на Конкурс не подають­ся.

Наукові роботи виконуються українською мо­вою.

У наукових роботах, що подаються на II тур, прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, найменування вищого навчального за­кладу замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).

В окремому запечатаному пакеті під тим са­мим шифром подаються відомості про автора (ав­торів), наукового керівника роботи (додаток).

Якщо наукову роботу подано на II тур з пору­шенням вимог цього розділу, галузева конкурсна комісія повертає її конкурсній комісії (із зазначен­ням причин).

Наукова робота, що направляється для участі у Конкурсі, обов'язково повинна мати супроводжу­вальний лист із вказаним переліком документів, які її складають та доповнюють.

Результати проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі на­ук «Обробка матеріалів у машинобудуванні» будуть опубліковані на сайті Житомирського державного технологічного університету www.ztu.edu.ua в роз­ділі «Наукова діяльність - Конференції».

Роботи надсилати за адресою: Конкурсна комісія у галузі наук «Обробка матеріалів у машинобудуванні», Житомирський державний технологічний університет, вул. Чуднівська, 103, м. Житомир-5, 10005

У анотації наукової роботи під шифром «________ »

зазначаються:

 • актуальність, мета, завдання наукової робо­ти використана методика дослідження;
 • загальна характеристика наукової роботи (структура, обсяг, кількість схем, таблиць, вико­ристаних наукових джерел тощо);

У кінці анотації подається набір ключових слів (сталих термінів), що вживаються у науковій роботі та визначають її тематику. Загальна кіль­кість ключових слів повинна становити не менше трьох, але не більше десяти. Ключові слова пода­ються у називному відмінку, друкуються у рядок через кому.

Текст анотації повинен бути лаконічним та. ві­дображати основний зміст роботи.

Пропозиції про включення пред­ставника ВНЗ до склади Галузевої конкурсної комісії просимо наді­слати до 10 січня 2017 року (за поштовим штемпелем) за адре­сою:

Олійник О.В.у

першому проректори, Голові конкурсної комісії II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі наук «Обробка матеріалів

у машинобудуванні».

Житомирський державний технологічний

університет, вул. Чуднівська, 103, м. Житомир-5, 10005

ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

Кафедра технологій машинобудування, завідувач кафедри: Полонський Леонід Григорович. Тел. (0412) 22-69-19, (097) 9273246

Секретар оргкомітету та галузевої конкурсної комісії Конкурсу: Яновський Валерій Анатолійович, доцент кафедри технологій машинобудування. Тел.: (0412) 22-69-19. Факс: (0412) 24-14-22. E-mail: pol@ztu.edu.ua

оголошення | Переглядів: 562 | Дата: 28 Листопада 16

До уваги студентів!

25 лютого 2017 року відбудеться практична конференція на тему: "Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей»,  захід організовано Українською студентською спілкою".

Студенти мають нагоду:

 • почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями;
 • взяти участь у конкурсі "Мої досягнення", призовий фонд якого складає 20 000 грн.

Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей.

Цим листом повідомляємо, що 25 лютого 2017 року за підтримки Головного управління юстиції відбудеться практична конференція для студентів на тему: Можливості самореалізації молоді на прикладах успішних молодих людей*.

Конференція спрямована на розвиток потенціалу і розширення світогляду студентів щодо можливостей отримання досвіду і необхідності цілеспрямовано розвиватися на початку свого професійного шляху.

Студенти будуть мати нагоду почути історії досягнень найуспішніших молодих людей з практичними порадами і рекомендаціями. Це надасть стимул студентам бути більш активними і цілеспрямованими. Історії успіхів відомих людей, які будуть спікерами конференції, дадуть поштовх студентам отримувати нові знання і навички щоб домогтися своїх цілей вжитті.

Кожен студент може стати учасником конкурсу "Мої досягнення", надіславши свою історію успіху в тій чи іншій сфері. Переможці цього конкурсу отримають грошову винагороду.

         Ми переконані, що участь у цьому проекті студентам піде на користь і підвищить їх результативність!

Просимо в найкоротший термін розглянути питання щодо анонсування інформації про конференцію на сайті університету.

Детальна інформація на сайті https://allprices.com.ua/conference/

 

оголошення | Переглядів: 571 | Дата: 24 Листопада 16

Дорогі колеги і друзі,

 

Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує долучитися до заходів, що відбудуться 14-17 листопада 2016 року у рамках Тижня міжнародної освіти.

 

14 листопада, 2016, понеділок, 17:00

«Міжнародна освіта: факти та особистий досвід»

 

15 листопада, 2016, вівторок, 17:00

«Магістерська програма з архітектури в США»

 

17 листопада, 2016, четвер, 17:00

«Програми з арт-менеджменту в США»

 

Детальну інформацію про заходи і лекторів просимо дивитися у приєднанні.

 

Просимо зареєструватися для участі в заходах.

 

З повагою,

 

Олена Прокопчук

Асистент Програми

 

IIE/Kyiv office, Fulbright Program in Ukraine

Institute of International Education (IIE)
20 Esplanadna Street, Suite 904,Kyiv, 01001,Ukraine 
Tel.: +380 (44) 287 07 77  
 
Opening Minds to the World®
оголошення | Переглядів: 540 | Дата: 10 Листопада 16

Шановні панове!

            25-27 жовтня 2016 р. відбудеться Восьма міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).
            Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
            Цьогоріч у роботі виставок візьмуть участь 538 учасників із 24 регіонів України, Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії, Греції та інших країн. Зокрема,
95 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;
12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
350 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;
55 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;
26 – виробників і постачальників засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.
            Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: вул. І. Мазепи, 13 (м. «Арсенальна») з 25 по 27 жовтня 2016 року.
25-26 жовтня 2016 р. – 10.00 – 18.00; 27 жовтня 2016 р. – 10.00 – 16.00. Вхід вільний.

            Прес-реліз виставки на офіційному сайті за посиланням http://innovosvita.com.ua
            Програма роботи http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program
            Запрошення http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invite

            Оргкомітет запрошує на виставку всіх, хто цінує педагогічну майстерність, творчість, кому цікаві інноваційні педагогічні ідеї та технології, хто прагне до особистісного зростання та вдосконалення професійної компетентності, а також учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків, які зацікавлені в виборі навчального закладу та програми навчання.

 
З повагою,
Оргкомітет:
Компанія «Виставковий Світ»
Адреса: вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042
Тел.: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07
Тел.моб.: + 38 067 656-51-89
E-mail: expo@vsvit.com.ua

оголошення | Переглядів: 609 | Дата: 19 Жовтня 16

Відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та наказу Міністерства освіти і науки  України                                        від 14.12.2015 № 1287 «Про затвердження Положення про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління  Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України                              06 січня 2016 року за № 15/28145 та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2016 № 545 з 01 червня 2016 року оголошується конкурсний відбір проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, подальше виконання яких розпочнеться у 2016 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.

оголошення | Переглядів: 1100 | Дата: 25 Травня 16

Безкоштовні онлайн курси польської мови для студентів

Польський фонд «Вікно на Схід» запустив нову унікальну інтернет-платформу, яка дає змогу студентам безкоштовно вивчити польську.

За підтримки Уряду Республіки Польща створено першу унікальну безкоштовну інтернет-платформу – www.polskijazyk.pl, за допомогою якої кожен бажаючий може самостійно з чистого аркуша вивчити іноземну мову.

Над методичною частиною інтернет-платформи працювали провідні польські філологи.

Вивчення мови починається з азів – курсу для початківців – на рівні А1 і дозволяє закріпити знання на рівні незалежного користувача, тобто В1. Також рівень В1 дає змогу здавати офіційний мовний іспит на отримання сертифікату зі знання мови. Курси розбиті на тематичні розділи з низкою інтерактивних завдань, інфографіки та схем.

На думку авторів проекту, мовна платформа допоможе українцям краще пізнати свою власну мову, а також познайомитися з культурою і мовою наших західних сусідів – Польщі.

Безкоштовне вивчення польської мови можна розпочати вже сьогодні, зареєструвавшись на сайті www.polskijazyk.pl.

 

оголошення | Переглядів: 1307 | Дата: 26 Листопада 15

П`ятниця, 05 Червня 20, 3.57.06
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук