Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Дошка оголошень » оголошення

II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Експлуатація та ремонт засобів транспорту"
29 Листопада 16, 8.14.45

Повідомляємо, що згідно з наказом Міністерства освіти і науки України "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 н. р." №1193 від 21.10.2014 р. Харківський національний автомобільно-дорожній університет призначено базовим навчальним закладом з проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Експлуатація та ремонт засобів транспорту". Конкурс включає такі розділи:

 • технічна експлуатація автомобілів;
 • сучасні методи та засоби діагностики автомобілів;
 • автомобільний сервіс;
 • сучасні методи відновлювання та ремонту автомобілів;
 • основи системотехніки автотранспорту.

 

Умови проведення конкурсу

 

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України. На конкурс подаються не більше трьох кращих наукових робіт - переможців І туру конкурсу відповідного напрямку.

Наукові роботи, оформлені згідно з Положенням про Конкурс (наказ МОНМС від 21.02.2012 №202) (додаток 1) просимо направити до 25 січня 2017 р. (за поштовим штемпелем) на адресу університету:

Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Експлуатація та ремонт засобів транспорту", вул. Петровського, 25, м. Харків, 61002. Вченому секретарю університету Більш детально з умовами проведення конкурсу та правилами оформлення робіт можна ознайомитися на сайті: http://www.khadi.kharkov.ua.

 1. ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються шифром (шифр - не більше двох слів).
 2. В окремому закритому пакеті під тим же шифром надаються відомості про автора (авторів) і наукового керівника (керівників), завірені печаткою вищого навчального закладу (згідно Додатку 1 наказу МОНМС від 21.02.2012 №202).

Якщо робота виконана авторським колективом (не більше двох осіб), список авторів представляється в порядку, який відповідає їх персональному науковому внеску.

3. На титульному аркуші розміщуються:

 • назва напрямку конкурсу, за яким виконана робота;
 • назва роботи;
 • шифр;
 • рік виконання роботи.

4.     На конкурс надаються перші екземпляри наукових робіт студентів
надруковані через півтора інтервали (шрифт Times New Roman, кегль 14) та
зброшуровані. Робота повинна мати назву і план, список використаної літератури
та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику
дослідження та загальну характеристику роботи. Обсяг конкурсної роботи не
повинен перевищувати 30 сторінок без урахування додатків. Представлення макетів і
натурних експонатів не допускається. Креслення та ілюстрації, що додаються до
роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату A3 або А4, бути якісно
виконані,

 1. До наукової роботи можуть додаватися акти про впровадження результатів наукової роботи у виробництво або в навчальний процес, копії патентів і наукових статей.
 2. У випадку надання робіт з порушенням Положення про конкурс, конкурсна комісія має право відхилити їх від участі в конкурсі і повернути (обов'язково з наведенням причин відхилення) до вищого навчального закладу.

Телефони для довідок:

8(057) 700-38-63 Богомолов Віктор Олександрович; д.т.н., професор, заступник ректора з наукової роботи.

8(057) 700-38-79 Волков Володимир Петрович; д.т.н., професор, завідувач кафедри технічної експлуатації та сервісу автомобілів.

8(057) 700-38-79 Білогуров Євген Олександрович; к.т.н., секретар секції "Експлуатація та ремонт засобів транспорту", доцент кафедри технічної експлуатації та сервісу автомобілів.

Додав: nauka |
Переглядів: 527 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 7.07.42
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук