Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Дошка оголошень » оголошення

Про видання статистичного збірника "Діяльність суб’єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва Хмельницької області в 2015 роц
01 Грудня 16, 10.14.13

У грудні 2016 року Головне управління статистики готує до видання статистичний збірник "Діяльність суб’єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва Хмельницької області в 2015 році".

У збірнику наведено дані про стан і тенденції розвитку суб’єктів великого, середнього, малого та мікропідприємництва Хмельницької області в 2015 році порівняно з попередніми роками. Висвітлено показники щодо зайнятості, обсягів реалізованої продукції (товарів, послуг) суб’єктів господарювання, а також оплати праці, економічної діяльності підприємств і їх фінансового стану. Показники згруповано за видами економічної діяльності та по містах і районах області. Дані наведено з урахуванням зміни підприємствами основного виду діяльності. Окремі показники зіставлені за регіонами України.

          Сподіваємось, що запропонований збірник надасть Вам необхідну інформацію щодо підприємницької діяльності області і буде корисним у професійній чи науковій діяльності.

З питань придбання статистичного збірника звертатись у відділ поширення інформації, комунікацій із користувачами та громадськістю Головного управління статистики, т. 79 58 13. Орієнтовна вартість друкованого видання – 160,0 грн, в електронному вигляді – 145,42 грн.

Крім цього, повідомляємо, що Головне управління статистики пропонує широкий спектр статистичних видань на замовлення, перелік яких наведено в Каталозі офіційних статистичних публікацій у 2016 році, розміщеному на офіційному сайті Головного управління статистики у Хмельницькій області http:www.km.ukrstat.gov.ua   у   розділі   "Публікації".  На   Ваше   замовлення Головне управління статистики може також проводити статистичні обстеження, готувати статистичні огляди та інформаційно-довідкові статистичні матеріали з питань соціально-економічного становища області, міст і районів.

З повагою та надією на плідну співпрацю.

Перший заступник начальника                                             Л.М. Пастухова

Додав: nauka |
Переглядів: 749 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.34.34
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук