Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Дошка оголошень » оголошення

Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі науки Транспортні системи
30 Листопада 16, 10.49.19

Оргкомітет запрошує Вас взяти  участь  Всеукраїнському у конкурсі студентських наукових робіт в галузі науки «Транспортні системи», який буде проходити в січні - березні 2017року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Тематика робіт На конкурс надсилаються роботи, які відповідають галузі наук Транспортні системи.

Умови проведення Конкурсу

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 20.10.2016 р. № 1266 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» у відповідності з Положенням про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі -Положення), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

України від 21.02.2012 р. №202 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 13.03.2012 р. за№ 389/20702.

У Конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України ИІ-ІУ рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування.

Конкурс проводиться у два тури:

 • перший тур - у вищих навчальних закладах ІИ-ІУ рівнів акредитації жовтень -грудень 2016 року;
 • другий тур - у вищих навчальних закладах ІП-ІУ рівнів акредитації, визначених базовими, січень-березень 2017 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:

 • перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 25 січня 2017 року);
 • другий етап - очний (науково-практична конференція) - 22-24 березня 2017 року.

Протягом першого туру студенти, які виявили бажання взяти участь у Конкурсі, подають свої наукові роботи на розгляд конкурсної комісії вищого навчального закладу, в якому вони навчаються.

Конкурсна комісія Вищого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих наукових робіт з вище зазначеної галузі науки та надсилає їх до базових вищих навчальних закладів у термін, визначений відповідним наказом Міністерства освіти і науки. Термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем.

Всі учасники в письмовій формі про результати конкурсу будуть повідомлені до 15 квітня 2017 року.

Результати проведення Всеукраїнського конкурсу в галузі «Транспортні системи» будуть опубліковані в мережі Інтернет на офіційному сайті Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова http://www.kname.edu.ua/, http://transport-logistic.com.ua/

використану методику дослідження та загальну характеристику роботи.

До наукової роботи, у разі наявності, додаються акт про впровадження її результатів, копії патентів, статей автора тощо.

Креслення та ілюстрації, що додаються до роботи, повинні бути скомпоновані на аркуші формату АЗ або А4.

 1. Представлення макетів і натурних зразків не допускається.
 2. Наукові роботи виконуються українською мовою.
 3. Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів). В окремому запечатаному пакеті під тим самим шифром подаються відомості про автора (авторів), наукового керівника роботи (додаток 1 Положення).
 4. Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог цього Порядку, галузева конкурсна комісія повертає її до вищого навчального закладу (обов'язково із зазначенням причин).

Роботи надсилати за адресою:

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

вул. Революції, 12, м. Харків, 61002 Кафедра транспортних систем і логістики з позначкою на конверті «На Конкурс з Транспортних систем»

Телефони для довідок: (057) 707 32 61,   (050) 323 69 27

Лобашов Олексій Олегович, д.т.н., професор кафедри транспортних систем і логістики, відповідальний за організацію та проведення конкурсу.

 

E-mail оргкомітету: kafedra tsl@ukr.net

Вимоги до конкурсних робіт

 1. На конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем у галузі, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення, впроваджені у виробництво або застосовані у навчальному процесі. На конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.
 2. Наукові роботи студентів, які є тематичним продовженням робіт, поданих на Конкурс у попередні роки, розглядаються за умови наявності в них не більше 25 % наукового матеріалу з попередньої роботи.
 3. На Конкурс подаються наукові роботи, відповідно оформлені, а саме: текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал - 1,5, кегль - 14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм). Обсяг зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати ЗО сторінок без урахування додатків. Наукова робота обов'язково повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання,
Додав: nauka |
Переглядів: 659 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 7.07.26
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук