PDATU-NAUKA - Конкурс
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

В номері газети «Інженер» за  лютий 2014  року  в  вже була опублікована стаття про сільськогосподарську обслуговуючу кооперацію.  Тоді ж я розповідав, що група студентів інституту бізнесу і фінансів нашого університету, яка брала участь у минулорічному  Всеукраїнському конкурсі серед студентів ВНЗ  ІІІ-ІV рівнів акредитації Міністерства аграрної політики і продовольства України на кращий бізнес-план зі створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу на селі, серед інших фіналістів конкурсу була запрошена на святкування Дня працівників сільського господарства до палацу «Україна» в столиці нашої держави. Участь у конкурсі стала для його учасників ще одною сходинкою в професійному зростанні, набутті такого необхідного в подальшій кар’єрі практичного досвіду розробки та втілення в життя бізнес-проектів.

Цьогоріч об’явлено вже другий аналогічний конкурс. Він проводитиметься у два етапи. Перший етап – це внутрішній конкурс. В ньому можуть прийняти участь усі студенти нашого ВНЗ, що небайдужі до проблем  села, бажають здобути нові знання, навчитись працювати з людьми, планувати, організовувати,  контролювати діяльність кооперативу,  взаємодіяти з органами місцевого самоврядування. Переможець цього етапу визначатиметься спеціально створеною комісією і матиме нагоду позмагатись з такими ж переможцями від інших ВНЗ у Всеукраїнському конкурсі, що відбудеться вже восени поточного року.

Усі ми прагнемо кращого життя. Проте зміни на краще можливі лише тоді, коли ми будемо активними, сміливими  та досягатимемо  виконання  власних  рішень. Упевнений що  більшість студентів, особливо старших курсів, неодноразово замислювались над проблемою свого подальшого працевлаштування. Хтось бачить себе найманим працівником, а хтось успішним бізнесменом. Чим раніше ви перейдете від мрій до практичних дій в досягненні мети, тим більше шансів знайти своє «місце під сонцем».  

Розробка бізнес-плану є одним з найважливіших етапів створення сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу. Він має виключно важливе значення для становлення і ефективного функціонування будь-якого (в тім числі і кооперативного) підприємства.

Усі хто зацікавився  участю у конкурсі можуть звертатись до заступників директорів інститутів (деканів факультетів) з наукової роботи, або безпосередньо в фахівця з дорадництва Березюка О.Г. (головний корпус, каб. №17).

Інформація про конкурс також розміщена на сайті  наукової частини Подільського ДАТУ  в розділі «Дорадництво» (http://nauka-pdatu.at.ua/index/konkurs/0-98) . Там же ви знайдете рекомендації з проведення конкурсу, бізнес-калькулятор (БК), Закон України «Про сільськогосподарську кооперацію» та науково-практичний коментар до нього, інші корисні матеріали.      

Бізнес калькулятор      

Методичні рекомендації                                   

 

Субота, 06 Березня 21, 1.52.13
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів