PDATU-NAUKA - Порядок реєстрації
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПОРЯДОК
реєстрації торговельної марки (товарного знака, знака обслуговування, логотипу, рекламного слогану, етикетки, комерційного найменування підприємства, назви торговельного об'єкту, назви товару, сценічного псевдоніму чи назви, доменного імені, символіки та ін.)
(По матеріалах  ВАЩУКА Я. П.)
 
1. Заявником заповнюється і подається Патентному повіреному заява, де вказуються його реквізити, вид знака і перелік товарів і/чи послуг, що будуть позначатися даним знаком (особисто, поштою чи Е-mail). Для заповнення заяви можна скористатися формою, що викладена на сторінці сайту "ВЯПат".
 
2. Патентний повірений проводить реєстрацію поданої заяви, розрахунок витрат по державній реєстрації знака і отриманню свідоцтва України, оформляє кошторис витрат з проектом договору на виконання робіт по правовому захисту знака.
 
3. Заявник подає Патентному повіреному підписаний договір, кошторис, довіреність і зображення знака (12 фотокопій розміром 8х8 см чи у вигляді графічного файла у форматі .jpg (.gif, .tif) вписаним в квадрат розміром 8х8 см на дискеті або Е-mail).
 
4. Заявник оплачує Патентному повіреному передбачений договором аванс.
 
5. Патентний повірений виконує роботи по оформленню документів на державну реєстрацію знака (протягом 20 днів за звичайним тарифом):
— аналіз поданого на реєстрацію зображення* знака на відповідність умовам правового його захисту, передбачених чинним законодавством, та регіональну його реєстрацію;
— класифікацію товарів і послуг згідно з Міжнародним класифікатором товарів і послуг;
— дослідження зображення знака на подібність і тотожність з оформленням звіту;
— оформлення комплекту документів відповідно до діючих вимог Укрпатенту;
— подання особисто заявки в Укрпатент з реєстрацією дати подання заявки і отриманням розписки про реєстрацію заявки.
 
6. Заявник оплачує передбачений в кошторисі державний збір за реєстрацію заявки і проведення експертизи знака (сума визначається відповідно до постанови КМУ вiд 23.12.2004 №1716, термін сплати до двох місяців).
 
7. Укрпатент проводить експертизу заявки за формальними ознаками і видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію заявки з підтвердженням дати пріоритету (протягом місяця).
 
8. Патентний повірений супроводжує формальну експертизу заявки і приймає певні рішення чи надає відповідні додаткові документи на запити експерта.
 
9. Патентний повірений надає рішення Заявнику з підтвердженням права власності на заявлене позначення (відповідно до ст.16 ЗУ «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг»).
 
10. Укрпатент проводить кваліфікаційну експертизу знака по суті позначення, що заявлено на реєстрацію як знак, і видає Патентному повіреному рішення про реєстрацію знака в Україні (протягом часу не менше сім місяців з дати подання заявки).
 
11. Патентний повірений супроводжує кваліфікаційну експертизу заявки і приймає певні рішення чи надає відповідні додаткові документи на запити експерта.
 
12. Заявник оплачує державне мито за видачу свідоцтва України на знак і надає платіжний документ Патентному повіреному для представлення в Укрпатент (згідно Декрету КМУ «Про державне мито») і збір за публікацію.
13. Укрпатент проводить державну реєстрацію знака, публікує відомості про знак в офіційному бюлетені «Промислова власність» і видає Патентному повіреному свідоцтво України на знак для товарів і послуг (протягом трьох місяців).
14. Патентний повірений вручає свідоцтво України на знак для товарів і послуг з терміном дії 10 років Заявнику і виконує роботи по його правовому супроводженню.
 
15. Передача (продажа) права на знак здійснюється відповідно до договору, що розробляє і реєструє Патентний повірений.
Вівторок, 13 Квітня 21, 4.33.01
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів