Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Друкування статей

Науково-теоретичний журнал "Evropský časopis ekonomiky a managementu" ("Європейський журнал економіки та менеджменту").

Шановні колеги!

Триває набір статей до третього, в 2017 році, червневого випуску Чеського науково-теоретичного журналу "Evropský časopis ekonomiky a managementu" ("Європейський журнал економіки та менеджменту").

З повним архівом випусків журналу можна ознайомитись на нашому сайті

Європейський журнал економіки та менеджменту запрошує до співпраці у рамках публікації наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих вчених (аспірантів, здобувачів), які спеціалізуються в різних галузях економіки та менеджменту.

Журнал індексується в міжнародній науковометричній базі даних International Scientific Indexing.

Журнал видається 6 разів на рік.

Статті для публікації в третьому (червневому) випуску журналу за 2017 рік приймаються до 1 червня 2017 року і будуть надруковані до 30 червня 2017 року.

Терміни закінчення прийняття статей до відповідних номерів журналу -- орієнтовні. У зв'язку із великою кількістю статей у редакційному портфелі редколегія може довільно змінювати ці терміни.
Терміни виходу номерів журналу із друку -- до кінця кожного парного місяця -- незмінні.

Наукова стаття, опублікована в "Evropský časopis ekonomiky a managementu", вважається публікацією в професійному виданні зарубіжної держави згідно п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України "Про публікацію результатів дисертацій на здобуття вчених звань доктора і кандидата наук" № 1112 від 17 жовтня 2012 р.

Вартість публікації статті обсягом до 12 сторінок включно складає відповідно 800 грн за статтю українською мовою та 700 грн за статтю будь-якою іноземною мовою. Можливе видання статей обсягом до 30 сторінок.
Термінова публікація оплачується за окремим тарифом.

Статті приймаються українською, чеською, польською, англійською, німецькою, французькою мовами.
Перевага надається статтям, написаним іноземною мовою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в статтях, які подаються до журналу обов'язково мають бути враховані наступні вимоги:
- прізвище та ім'я автора, назва статті, анотація (обсягом 700-900 знаків) та ключові слова подаються двома мовами: мовою статті та англійською мовою;
- посилання на джерела та літературу робляться посторінково (за допомогою «автоматичних посилань») та подаються мовою оригіналів, тобто не перекладаються та не транслітеруються;
- звичайний список літератури наприкінці статті не подається, але водночас
- наприкінці статті додатково розміщується список цитованої та використаної у статті літератури в «латинізованому» вигляді: в ньому всі кириличні назви перекладаються та додатково транслітеруються латиницею.

Детальні умови публікації в журналі "Evropský časopis ekonomiky a managementu" та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

Редакційна політика журналу :

Європейський журнал економіки та менеджменту – міжнародний журнал, присвячений актуальним проблемам економіки та менеджменту. До публікації в журналі приймаються статті високої якості, які представляють важливий інноваційний, теоретичний, концептуальний, методологічний та емпіричний внесок у відповідних галузях науки. Журнал використовує систему анонімного рецензування (peer-rewiev) з метою верифікації наукової якості статей.

Європейський журнал економіки та менеджменту особливо зацікавлений в роботах макроекономічної тематики, які можуть продемонструвати перспективні шляхи розвитку державної економіки, а також відображатимуть досвід успішного розвитку національної економіки.

Редколегія приймає для публікації оригінальні матеріали і не розглядає можливості публікації раніше надрукованих матеріалів.

Контактна інформація:

Поштова адреса головного офісу: BEROSTAV DRUŽSTVO, Vlastislavova 562/15, 140 00, Praha 4 - Nusle

Офіційний сайт: eujem.cz
E-mail: publications@eujem.cz

Категорія: Друкування статей | Додав: nauka (11 Квітня 17)
Переглядів: 724 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 7.23.08
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук