Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Конференції ПДАТУ

НАЦІОНАЛЬНЕ ВИРОБНИЦТВО Й ЕКОНОМІКА В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ТА МІЖРЕГІОНАЛЬНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

НА КОНФЕРЕНЦІЮ ЗАПРОШУЮТЬСЯ
представники наукової спільноти (наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури і бакалаврату), представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ
1. ТЕХНОЛОГІЧНИЙ БЛОК ДОСЛІДЖЕНЬ.
Загальні питання розвитку агрохімії і землеробства. Селекція у рослинництві і тваринництві. Технологічні аспекти розвитку аграрних галузей. Перспективи поширення біотехнологій на практиці. Проблеми зберігання та обробки продуктів біологічного походження. Науково-технічний прогрес і якість продукції. Сучасне машинобудування в АПК. Раціональне використання енергоресурсів в сільському господарстві. Інноваційні технології в харчовій та легкій промисловості. Експлуатація та ремонт сільськогосподарських машин та обладнання. Історичний досвід науково-технічного розвитку.
2. ПРИРОДНИЧИЙ БЛОК ДОСЛІДЖЕНЬ.
Сучасний розвиток біохімії, генетики та біології. Інновації в ґрунтознавстві. Актуальні проблеми фізіології людини, рослин і тварин. Вплив екологічних факторів на життя людини. Діяльність людини та її вплив на довкілля. Охорона навколишнього природного середовища в системі забезпечення якісного життя суспільства. Діагностика і терапія тварин. Проблеми патології, онкології і морфології тварин. Сучасні напрями розвитку ветеринарної фармакології, токсикології, експертизи та мікробіології.
Інновації в ентомології, епізоотології. Роль ветеринарної санітарії та акушерства у відтворенні поголів’я. Інфекційні хвороби та імунологія. Історичні аспекти природничих наук.
3. ЕКОНОМІЧНИЙ БЛОК ДОСЛІДЖЕНЬ.
Сучасні проблеми економічної теорії та практики. Розвиток конкурентоспроможної економіки на мікро-, мезо- та макрорівнях.
Вплив глобалізаційних процесів на економічні відносини та безпеку суб’єктів господарювання. Стратегія і тактика державного управління економікою. Електронний уряд. Інноваційно-інвестиційні засади забезпечення економічного зростання. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища. Роль фінансово-кредитної системи в управлінні економічними процесами. Проблеми і перспективи розвитку обліково-інформаційного простору. Статистика, математичне моделювання та інформаційні технології в економіці.
4. СОЦІАЛЬНИЙ БЛОК ДОСЛІДЖЕНЬ.
Культурно-мистецькі, психологічні та педагогічні аспекти формування сучасного суспільства. Філософія та інноваційний шлях суспільного поступу. Національна культурологія в контексті становлення світових культурних зв’язків. Теоретико-методологічні і науково-практичні засади розвитку соціологічних досліджень. Значення соціально-інформаційних технологій у формуванні сучасного суспільства. Теорія і практика соціальних комунікацій.
КОНТРОЛЬНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЙ

Дата конференції Кінцевий термін подання матеріалів Дата виходу збірника з друку 30 жовтня 2015 р. 26 жовтня 2015 р. 25 листопада 2015 р.
За результатами конференції буде видано збірник тез, якому буде присвоєно коди УДК, ББК та ISBN для апробацій ваших досліджень, а кожному автору надіслано програму конференції та сертифікат учасника.
Збірник буде розміщений в системі РИНЦ як неперіодичне видання.

Категорія: Конференції ПДАТУ | Додав: nauka (23 Вересня 15)
Переглядів: 1800 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.37.22
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук