Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

1-ша Міжнародна конференція з питань екологічно чистих технологій та енергоефективності (ICGTEE)

Шановні колеги,
Ми раді запросити Вас представити свої наукові рукописи 1-й Міжнародній конференції з питань екологічно чистих технологій та енергоефективності (ICGTEE), яка буде проходити в період з 28 вересня по 1 жовтня 2016 року в Університеті Стамбул в Стамбул, Туреччина. Ця конференція є комбінованим навчальний подія Стамбульского університету, Словацького технологічного університету в Братиславі, Стамбульського технічного університету, Інституту енергетики, міжнародне бачення університету Македонії, Центр технічного університету є співавтор та спонсор з Стамбульскою столичною мерією і Стамбульською торгово-промисловою палатою і промисловості.
Ця конференція покликана забезпечити платформу шукати просування екологічно чистих технологій і перспективи енергоефективності. Авторам пропонується представити документи по їх первісної works. ICGTEE надає можливості для учасників для обміну ідеями та досвідом, для встановлення науково-дослідних і академічних відносин, і знайти іноземних або місцевих партнерів для співпраці в майбутньому. Всі прийняті документи будуть опубліковані в збірнику матеріалів Книги і модифіковані версії відібраних робіт будуть опубліковані в рецензованих журналах, таких як Light & Engineering, журнал технології енергетичних ресурсів, журнал руху і транспортного машинобудування і Стамбул університету Журнал Science.

Для отримання додаткової інформації та подачі паперу ласка, відвідайте наш веб-сайт конференції по
http://www.icgtee.org/
Ми будемо раді вітати Вас в Стамбул, Туреччина.
З найкращими побажаннями.
Prof.Dr. Ертан YANIKOGLU
голова конференції
 Примітка 1: Це академічний анонс подій. Якщо ви хочете бути виключені з нашого списку, будь ласка, відповісти на цю адресу електронної пошти листи UNSUBSCRIBE в до сюжетної лінії.

Примітка 2: Ми просимо вашої допомоги, щоб поширити цей академічний виклик події між колегами. Ми цінуємо вашу підтримку.

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (31 Травня 16)
Переглядів: 1089 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Середа, 23 Жовтня 19, 3.05.40
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук