Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ, ОЦІНКИ ЯКОСТІ, ПЕРЕРОБКИ І ВИКОРИСТАННЯ ПЕРГИ

НАУКОВІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Етологія заготівлі білкового корму представниками родини Apidae L. та іншими корисними комахами.
2. Біорізноманіття і характеристика складових перги у комах роду Apis L.
3. Продуктивність бджіл виду Apis mellifera L. при заготівлі білкового корму.
4. Світовий досвід і новітні технології отримання перги.
5. Теоретичні і практичні засади різних способів обробки і зберігання перги.
6. Якість перги, як продукції: екологічність, поживність, біохімічні і мікробіологічні властивості.
7. Переробка перги і використання у профілактично-лікарському, промисловому та нетрадиційному напрямках.
ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Отченашко В.В.
д.с.-г.н., проф., начальник науково-дослідної частини
Броварський В.Д.
д.с.-г.н., проф. кафедри конярства і бджільництва
Поліщук В.П.
д.с.-г.н., проф. кафедри конярства і бджільництва
Адамчук Л.О.
к.с.-г.н., асист. кафедри конярства і бджільництва
Головецький І.І.
к.с.-г.н., доц. кафедри конярства і бджільництва
Локутова О.А.
к.с.-г.н., с.н.с. кафедри аграрного консалтингу та сервісу
Величко С.М.
аспір. кафедри конярства і бджільництва
Словацький аграрний університет в м. Нітрі, Словаччина
Бріндза Я.
проф., директор Інституту охорони біорізноманіття та біологічної безпеки
Шубертова З.
к.с.-г.н., асист. Інституту охорони біорізноманіття та біологічної безпеки
Іванішова Е.
к.с.-г.н., асист. кафедри обробки та зберігання рослинної продукції
Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України
Заіменко Н.В.
д.б.н., проф., директор НБС НАН України
Клименко С.В.
д.б.н., проф., в.о. завідувача відділу акліматизації плодових рослин
Григор'єва О.В.
к.б.н., с.н.с. відділу акліматизації плодових рослин
З будь-якими питаннями звертайтеся до організаційного комітету за телефоном +38 (097) 690-65-88 (Леонора Олександрівна Адамчук) або на e-mail: conference.pollen@gmail.com Організаційний комітет запрошує наукову спільноту взяти участь у Міжнародній науково-практичній заочній конференції «Актуальні питання технології отримання, оцінки якості, переробки і використання перги»
УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ
Для участі у конференції необхідно надіслати матеріали до 1 серпня 2015 року:
 у електронному вигляді на email оргкомітету: conference.pollen@gmail.com;
 оригінали на адресу: Адамчук Л.О., Факультет тваринництва та водних біоресурсів, НУБіП України, вул. Г. Родімцева, 19, (навч. корп. №1), к. 34-35, м. Київ, 03041, Україна.
Матеріали, які необхідно надіслати до оргкомітету: анкета учасника; стаття (2 примірники підписані авторами); зовнішню і внутрішню рецензію на статтю; експертний висновок; копія квитанції про оплату.
Приймаються статті українською, російською або англійською мовами. Автори несуть відповідальність за достовірність та зміст представленого матеріалу.
Файли іменуються за прізвищем автора: Petrenko_Anketa, Petrenko_Statya_ukr (ru, eng), Petrenko_Recenzia, Petrenko_Expert, Petrenko_Kvitancia.
Наукові статті учасників конференції будуть опубліковані у збірнику Науковий вісник НУБіП України. Вартість публікації 1 ст. – 40 грн. На одну опубліковану статтю безкоштовно надається один примірник збірника незалежно від кількості співавторів. Вартість додаткового примірника – 80 грн. Додатково сплачуються поштові витрати за надсилання збірника, по Україні – 20 грн, до інших держав – 4 €. Рахунок для оплати можете отримати надіславши запит на e-mail: conference.pollen@gmail.com
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ СТАТТІ
До публікації будуть прийняті статті, які відповідають тематичним напрямкам конференції, проблемно-постановчого, узагальнюючого та методичного характеру, в яких висвітлюються результати наукових досліджень зі статистичною обробкою даних, що мають теоретичне і практичне значення, актуальні для сільського господарства і раніше не публікувались.
Обсяг статті від 7 до 12 сторінок стандартного паперового аркуша (210х397мм, А-4), включаючи таблиці, рисунки, перелік посилань і анотацію. Номери сторінок не проставляються. Стаття друкується з використанням редактора Times New Roman – 14 pt, міжрядковий інтервал – 1,5, абзацний відступ – 1,25 см, вирівнювання по ширині. Поля: зверху і знизу – 2 см, зліва – 3 см, справа – 1 см. Іноземні прізвища в тексті подаються на мові оригіналу. Латинські назви рослин подаються курсивом. Якщо автор аспірант, здобувач або докторант, то на першій сторінці знизу тексту під рискою подається ПІБ, науковий ступінь та вчене звання наукового керівника. На кожну формулу, таблицю, малюнок, графік потрібно робити в тексті посилання.
Таблиці подаються в програмі Microsoft Word або Excel, шрифт – Times New Roman, 12 pt: ширина не більше 14 см, обрамлення має тільки шапка; вирівнювання по центру, книжкове розташування, кількість колонок не більше 8. Кожна таблиця має мати тематичний заголовок і номер арабськими цифрами. Якщо таблиця одна номер не ставиться. Формули написані в програмі Equation Editor 3.0; змінні математичні величини (відповідно до формул) в тексті друкуються курсивом. Малюнки у редакторі Microsoft Word за допомогою функції «Створити малюнок» (не виконувати малюнок поверх тексту). Малюнок має бути розташований по центру, шириною – не більше 16 см. У випадку складних креслень виконувати їх у редакторі Corel Draw версії не нижче 5.0, за умови, що текстові вкраплення виконані гарнітурою Times New Roman Cyr, 14 pt. Фотографії додаються у окремому файлі під назвою Фото. У тексті статті необхідно вказати місце для Фото. Графіки в програмі MS Excel, як малюнки.
Обов’язкові посилання на літературне джерело в тексті у квадратних дужках. Список літератури складається в алфавітному порядку і нумерується, допустимий обсяг – до 15 джерел. Він оформляється за ДСТУ ГОСТ 7,1:2006 «Система стандартів з інформації; бібліотечної та видавничої справи. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання».
Організаційний комітет залишає за собою право редагувати або відхиляти матеріали, які не відповідають вказаним вимогам або тематиці конференції.
ЗРАЗОК АНКЕТИ УЧАСНИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
Кількість авторів
1
Прізвище (першого автора)
Василенко
Ім'я, по-батькові
Василь Васильович
Науковий ступінь, вчене звання
Кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Місце роботи (навчання)
Національний університет біоресурсів і природокористування України
Посада
Доцент кафедри бджільництва ім. В.А. Нестерводського
Назва статті (доповіді)
Мікробіологічні властивості перги монофлорного походження
Рубрика збірника (науковий напрямок)
6
Адреса
вул. Генерала Родимцева, 19, кімнати 34-35, м. Київ, 03041, Україна.
Контактний моб. тел.
+38 097 777-77-77
E-mail
vasilenko@gmail.com
Додатковий примірник збірника (шт.)
ні
СТРУКТУРА СТАТТІ Код УДК НАЗВА СТАТТІ ПІБ автора, науковий ступінь, вчене звання Місце роботи Текст анотації (5-10 рядків) (мовою, якою написана стаття) Ключові слова (мовою, якою написана стаття) (Виклад основного матеріалу) Вступ повинен містити постановку проблеми та аналіз останніх досліджень та публікацій Мета і завдання досліджень Матеріал і методика досліджень Результати досліджень Висновки (вирівнювання по центру) Список літератури (вирівнювання по центру) (Назва статті, прізвище автора, анотація, ключові слова російською і англійською мовами, якщо це не основна мова статті) НАЗВАНИЕ СТАТЬИ ФИО автора Текст аннотации (соответствует оригинальной аннотации) Ключевые слова (соответствует оригинальным ключевым словам) THEME ARTICLES Authors Annotation (45-55 strings) Key word (meets basic keywords)
З будь-якими питаннями звертайтеся до організаційного комітету за телефоном +38 (097) 690-65-88 (Леонора Олександрівна Адамчук) або на e-mail: conference.pollen@gmail.com

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (14 Травня 15)
Переглядів: 1596 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 10.04.34
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук