Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Фінансова грамотність» для студентів перших курсів неекономічних спеціальностей.

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (надалі – Центр) запрошує університет увійти до партнерів унікального пілотного проекту «Фінансова грамотність» для студентів перших курсів неекономічних спеціальностей на університетському рівні. Проект було ініційовано Центром і журналом «Future», партнери - Райффайзен Банк Аваль, Кредобанк, Метлайф, Альфа-страхування, EY та Amway. Освітнім партнером проекту виступає Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО).

Про ситуацію: 20% студентів не планують власний бюджет, більше 50% студентів не володіють знаннями з протидії фінансовому шахрайству.

Про проект: студенти навчатимуться за 8 темами: фінансове планування життя; планування великих подій і покупок; розумні покупки; відкриття власної справи і фінтех (високотехнологічні фінансові сервіси). Унікальність курсу заключається в практичності завдань і роботі з кейсами. В рамках проекту вже було розроблено методичні рекомендації, які можуть стати основою для викладання курсу викладачами.

Партнерство в Проекті передбачатиме:

  • постійний обмін досвідом викладачів курсу, запрошення компаній-партнерів Проекту до читання лекцій (особисто або по скайпу),
  • спілкування з іншими університетами на уроках фінансової грамотності (по скайпу), розробку онлайн-курсу,
  •  проведення конкурсів між студентами курсу з різних ВУЗів.

 

Запрошуємо університет до партнерів проекту і стати одним з перших ВНЗ в Україні з запровадження курсу «Фінансова грамотність» (драфт Меморандуму – у додатку). Будемо вдячні за Вашу відповідь і підписання Меморандуму до 30 січня 2017р.

Якщо у Вас виникнуть питання або коментарі, із задоволенням дамо відповідь за телефоном (044) 292-02-48 або мейлом:  or@csr-ukraine.org

 

З повагою, Центр «Розвиток КСВ» www.csr-ukraine.org

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (18 Січня 17)
Переглядів: 669 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 7.19.56
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук