Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Інноватика в сучасній освіті»

Запрошуємо до обговорення нагальних питань модернізації змісту освіти,  шляхів інтеграції до європейського освітнього простору, впровадження  інновацій у діяльність навчальних закладів 25-27 жовтня 2016 р. у межах VIII Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці . дітей та юнацтва.

Форум супроводжуватиме насичена науково-практична та ділова програма за участю національних і закордонних освітян, науковців, експертів, батьків, соціальних партнерів, представників ринку інформаційно-комунікаційних технологій та громадськості.

Попередня програма учасників форуму 1-й  день, 25 жовтня 2016 р.:

-  «Інновації у науковій співпраці студентів і викладачів університету -важливий фактор забезпечення якості вищої освіти» проводить Вінницький національний технічний університет.

-  «Застосування інформаційно-комунікаційних технологій і електронних засобів навчання для підвищення якості підготовки військових фахівців» проводить Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

-  «Науково-методичний та організаційний супровід транскордонної співпраці у системі освіти Чернівецької області» проводить Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

-  «НМЦ «Агроосвіта» - провайдер інновацій в освіті» проводить державна установа «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

-  Всеукраїнська науково-практична конференція «Практична медіаосвіта: інноваційні стратегії розвитку» проводять Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Інститут соціальної та політичної психології НАПН України.

2-й день, 26 жовтня 2016 р.:

-  «Формування інноваційного освітнього середовища у професійно-технічному навчальному закладі» проводить департамент професійно-технічної освіти МОН України та відділ професійної освіти і тренінгів ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України.

-  Всеукраїнська науково-практична конференція «Академічні свободи, доброчесність, етика: теорія та практика» проводить державна наукова

установа «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

 

Якщо Ви маєте бажання поділитися своїми досягненнями та досвідом, запрошуємо Вас стати доповідачем форуму!

Чекаємо Ваших пропозицій на проведення конференцій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, експертних дискусій, презентацій авторських навчальних програм, дискусійних панелей до 16.09.2016 р. Лист на проведення заходу за посиланням http://innovosyita.com.ua/index.php/uk/to-participants (додаток № 4).

Форум працюватиме в Київському Палаці дітей та юнацтва, вул. І. Мазепи, 13 (метро «Арсенальна»): 25-26 жовтня 2016 р. - 10.00-18.00; 27 жовтня 2016 р. - 10.00-16.00. Вхід вільний.

З питань участі та проведення заходів у межах форуму «Інноватика в сучасній освіті - 2016» звертайтесь в Оргкомітет: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89 або пишіть нам expo@vsvit.com.ua

Copyright © *, Всі права захищені.

Наша поштова адреса: 4984204@ukr.net* | Хочете змінити, як ви отримаєте ці листи? Ви можетеоновити свої переваги або відмовитися від цього списку *

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (01 Червня 16)
Переглядів: 1108 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.34.59
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук