Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Історія освіти, науки і техніки в Україні»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі XI Всеукраїнської конференції молодих вчених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», присвяченої віковим ювілеям появи Панфильської дослідної станції ННЦ «Інститут землеробства НААН», Дослідної станції лікарських рослин Інститут агроекології і природокористування НААН, 150 річчю від дня народження видатного вченого-агробіолога, одного із дієвих організаторів академічної науки -професору С. Л. Франкфурту, «Міжнародному року зернобобових», оголошеному рішенням Генеральної Асамблеї ООН, а також 15-річчю створення Інституту історії аграрної науки, освіти та техніки ННСГБ НААН й 10-річчю Виходу електронного наукового фахового видання — міжвідомчий тематичний збірник «Історія науки і біографістика», яка відбудеться 16 травня 2016 року в Національній науковій сільськогосподарській бібліотеці НААН за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 10.

У програму конференції будуть включені наступні основні питання:

  1. Загальні питання становлення та розвитку вітчизняної науки, освіти і техніки;
  2. Прогностичні перспективи йрозв'язання актуальних завдань з виробництва, зберігання і використання зернобобових культур, створення інновацій та широке впровадження їх в агропромислове виробництво;.
  3. Еволюція галузевої думки в землеробстві України: історія і сучасність;
  4. Проблеми організації наукового забезпечення галузі лікарського рослинництва;
  5. Інформаційно-бібліотечне супроводження науково-освітнього галузевого процесу.

Просимо подати заявку на участь і надіслати текст матеріалів семінару не пізніше ЗО березня 2016 року на електронну адресу: istjiauka@ukr.net. Збірник планується видати за результатами конференції.

Вимоги до тексту: обсяг матеріалу - до 2-х сторінок, надрукованих у форматі Word, шрифт Times New Roman, 14 pt, міжрядковий інтервал - 1,0; поля - 2,0 см, (по центру сторінки великими літерами - назва, наступний рядок - ініціали і прізвище автора, ще нижче - повна назва організації чи підприємства (в дужках місто), через рядок - текст); обов'язково додати електронну копію матеріалу на диску або вислати матеріали електронною поштою.

Роботи приймаються одноосібні.

Контактні телефони:

ННСГБ НААН

8-(044) 258-23-18

тел/факс 8-(044) 526-05-09                                                                                   ОРГКОМІТЕТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (24 Лютого 16)
Переглядів: 1235 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Середа, 23 Жовтня 19, 2.39.58
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук