Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

IV міжнародної науково-практичної конференції «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»

Маємо честь запросити взяти участь у роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ», яка відбудеться 20 листопада 2015 року на базі Київського національного університету технологій та дизайну.

Гасло цьогорічного заходу –

«Збережи energy!»

Конференція присвячена питанням використання передових технологій у сфері енергозбереження та принципи побудови енергоефективних моделей будівель, а також популяризації кращих практик енергоощадних задач, впровадження системних рішень зменшення споживання енергоносіїв.

Метою конференції є обмін інформацією і досвідом з питань розробки та реалізації інноваційних проектів з енергозбереження, підвищення енергоефективності будівель, впровадження системних рішень щодо підвищення енергоефективності інженерних мереж, створення автоматизованих систем контролю і управління енерго-споживанням університету.

Організаторами конференції виступають: Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет технологій та дизайну, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, Всеукраїнська екологічна ліга.

За підтримки: Вищої ради аудиторів, Всеукраїнської екологічної ліги, Національної академії педагогічних наук України, Інститут енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ», Київського міжнародного енергетичного клубу «Q-club», ТОВ «НІК», Хмельницького національного університету, Greencubator, Київського енергетичного агентства.

Робочі мови конференції - українська, англійська, російська.

В програмі конференції передбачена виставка сучасних розробок щодо підвищення енергоефективності та енергозбереження у комунальній сфері, де Ви матимете можливість презентувати свої здобутки учасникам та гостям заходу.

Передбачається підготовка та вихід у світ спецвипуску наукового фахового журналу «Вісник КНУТД» з матеріалами конференції та видання каталогу виставки з рекламою підприємств-учасників.

В рамках конференції у Вас є можливість безкоштовно розмістити інноваційні технологічні та комерційні пропозиції / запити у найбільшій мережі провідних промислових компаній та науково-дослідних центрів Європи та світу EEN.

Інформаційний лист


Тематичні напрямки

  • Інноваційні проекти з енергозбереження. Як підвищити енергоефективність ВНЗ?
  • Управління енергоефективністю освітніх закладів бюджетної сфери. Науково-технічні та економічні складові.
  • Освітні програми з енергоефективності. Особливості розробки та впровадження.
  • Міжнародний досвід у реалізації енергоощадних проектів в освітніх закладах.


Заходи в рамках конференції

  1. Виставка сучасних розробок щодо підвищення енергоефективності та енергозбереження у комунальній сфері від науковців і студентів та провідних підприємств у галузі енергозбереження.
  2. Конкурс графічних студентських робіт «Плакатами по витратах»
  3. Конкурс студентських наукових робіт та інноваційних проектів
  4. Пізнавальний конкурс на тему енергоефективності у форматі брейн-рингу, тощо.

Умови участі

Для участі в роботі конференції Вам слід оформити електронну заявку учасника - розділ "Реєстрація учасників". В електронній заявці вказуються персональні дані та зазначається форма участі.

Реєстрація учасників буде здійснюватись з 1 липня 2015 року до 1 жовтня 2015 року..

До 1 жовтня 2015 року слід надіслати статтю на електронну пошту «Вісника КНУТД» (vistnuk@knutd.com.ua). До друку приймаються статті англійською та українською мовами.

Публікація матеріалів

Учасники конференції мають можливість опублікувати статті у фаховому виданні «Вісник Київського національного університету технологій та дизайну» (ISSN 1813-6796). До початку конференції буде виданий спецвипуск з матеріалами конференції. Журнал внесено до наступних міжнародних баз даних: Ulrich's Periodicals Directory, EBSCOhost, WorldCat, Российский индекс научного цитирования (РИНЦ), Index Copernicus, Research Bible, Scientific Journal Impact Factor (SJIF), Polish Scholarly Bibliography (PBN), Journals Impact Factor (JIF), Open Academic Journals Index (OAJI), InfoBase Index, International Scientific Indexing (ISI), Universal Impact Factor (UIF), CiteFactor. Електронна копія видання знаходиться у відкритому доступі на сайті Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського НАН України та офіційному сайті видання.

Вимоги до оформлення матеріалів конференції дивиться на сайті: http://vistnyk.knutd.com.ua/pravila-dlja-avtoriv

Статті приймаються англійською та українською мовами до 1 жовтня 2015 року

Вартість публікації у спеціалізованому номері наукового фахового журналу «Вісник КНУТД» становить 50 грн./стор. + 50 грн. за поштове пересилання збірника.

Банківські реквізити для оплати статті:

Одержувач: Київський національний університет технологій та дизайну, ЄДРПОУ 02070890, р/р 31251201203551 в УДК Печерського р-у ГУДКСУ м. Києва, МФО 820019. Призначення платежу: П.І.Б. (автора (-ів) публікації) – за публікацію у журналі «Вісник КНУТД»

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (07 Вересня 15)
Переглядів: 1258 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.58.15
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук