Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

ХVIІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика»
18-19 квітня 2019 року на базі кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності в Національному університеті водного господарства та природокористування відбудеться ХVIІ Міжнародна науково-методична конференція «Безпека життя і діяльності людини – освіта, наука, практика».
 
До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО, науковці, молоді вчені, які цікавляться та вивчають питання безпеки та її культури у різних галузях діяльності людини, проблеми освіти у сфері цивільної безпеки, питання техногенно-екологічної і пожежної безпеки та готові до обговорення питань реалізації науково-практичних аспектів БЖД.
Передбачено участь науковців із Болгарії, Республіки Польща, Чеської Республіки, Сполучених Штатів Америки.
 
Для участі у конференції необхідно до 20 березня 2019 р. подати заявку та до 5 квітня 2019 р. – тези доповідей.
 
Учасники конференції отримають електронну версію збірника матеріалів, який буде мати універсальний ідентифікаційний номер ISBN.
За рекомендацією науково-організаційного комітету, учасники конференції також зможуть опублікувати авторські матеріали про нові підходи до вирішення актуальних наукових проблем з безпеки життєдіяльності у вигляді наукової статті у збірнику наукових праць «Вісник НУВГП», який включений до Переліку наукових фахових видань України за технічною галуззю наук і має Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2306-5478.
 
Детальніше з умовами участі у конференції та вимогами до оформлення тез можна ознайомитися, завантаживши прикріплений інформаційний лист.
 
 
З повагою, Оргкомітет конференції.
Область вкладених файлів
Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (06 Березня 19)
Переглядів: 35 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.37.55
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук