Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Літня школа "Досягнення та застосування сучасної и інформатики, математики та фізики "

Літня школа "Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики (ААСІМР-2015) - це унікальний науково-освітній проект, що уже 10 років організовується Науковим товариством студентів та аспірантів Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут". Десята Літня школа буде проводитися з 4 по 18 серпня 2015 року у Києві, Україна.

Освітня програма. Маючи на меті зробити освітню програму більш практично-орієнтованою, ми створили новий формат занять. Загалом, він включатиме в себе три такі етапи (або фази):

Під час першого етапу учасники будуть відвідувати  вступні заняття, щ охоплюватимуть, поміж інших, статистичний аналіз, базові методи оптимізації, комп'ютерне моделювання"і т.д. Студенти також матимуть можливість взяти участь у постер-сесії, проведення якої планується на кінець цього етапу. і. Другий етап почнеться з планування проектів, над якими учасники будуть працювати до кінця Літньої школи. Ці проекти будуть базуватися на реальних завданнях, запропонованих представниками міських адміністрацій, компаній, організацій, членами громад та дослідниками, котрі будуть також координувати та консультувати студентів під час їхньої роботи у міждисциплінарних командах. Проекти будуть пов'язані з одною чи декількома з чотирьох дисциплін ("стрімів"): Прикладні комп'ютерні науки, Обчислювальні нейронауки, ЗО друк та Розумні міста. Протягом цієї фази половина часу буде присвячена більш практичним, вузькоспеціалізованим лекціям, що стосуються конкретної теми, у той час як інша половина часу відводиться на групову проектну роботу. Третій етап буде практично повністю присвячений роботі над проектам^ Учасникам буде надано необхідні засоби та матеріали для успішної реалізації проекту. У кінці Літньої школи команди будуть перед аудиторією представляти свої  результати.. Крім  того,  студенти  також  зможуть   відвідати  декілька пізнавальних лекцій під час останнього етапу.

 

Запрошуємо тих, хто подає заявку на участь у Літній школі під час реєстрації вибрати один із зазначених стрімів: Прикладні комп'ютерні науки, Обчислювальні нейронауки, ЗО друк та Розумні міста: Енергетика та аналітика міст.

Викладачами на Літній школі є вчені з відомих університетів з усього світу та провідні спеціалісти найбільших компаній світового рівня. Учасники Літньої
школи отримають можливість сьогодні дізнатися те, що всі інші будуть знати лише завтра. Мова викладання - англійська.                                                                                            

Кредити. Учасники Літньої школи отримають З ЕСТБ кредити.

Прикладні комп'ютерні науки (ACS). ACS стрім буде фокусуватися на обробці та аналізі даних. У сучасному світі ці сфери особливо важливі, адже кількість даних, що w продукується людством щодня, зростає надзвичайно швидко. Програма ACS включатиме в себе курси з отримання даних, їх попередньої обробки та зберігання, інтелектуального аналізу та технічних методів машинного навчання. Практичні теми проектів включатимуть, поміж іншого, візуальний аналіз даних,- обробка природної мови, соціальний аналіз даних і т.д.Обчислювальні нейронауки (ÇJMS). CNS стрім буде присвячений обчислювальним аспектам даної сфери. Програма курсу охоплює велику кількість тем, включаючи нейромеханіку контролю за рухами, динамічні системи нейронів, нейровізуалізацію, нейронно-комп'ютерні та мозково-комп'ютерні інтерфейси. Метою стріму CNS є надати учасникам оглядову інформацію щодо сфери сучасних обчислювальних нейронаук та практичну інформацію щодо принципів аналізу та пакетів моделюючих програм.

3D друк. Учасники стріму 3D друк дізнаються про основні принципи 3D друку: роботу з CAD моделями, сканування об'єктів та встановлення 3D принтеру для виготовлення багатофункціональних деталей та прототипів. Під час занять будуть надаватися мультидисциплінарні приклади застосування технолоній пошарового друку. Під час другої та третьої фази Літньої школи учасники будуть працювати над міждисциплінарними проектами разом зі студентами стріму Розумні міста та Прикладні комп'ютерні науки.

Розумні міста: Енергетика та аналітика міст. Стрім Розумні міста буде фокусуватися на питанні сталого розвитку міст з використанням аналітичних методів, , ІКТ засобів та найновіших технологій. Програма почнеться з короткого вступу до основ урбаністики, проблем сучасних міст та "розумних" концепцій і підходів, тобто інтернету речей та технологій, пов'язаних з обробкою великих об'ємів інформації; моделювання систем міст, дослідження операцій та бізнес-аналітики; клієнт-орієнтованих послуг міст та стратегічного планування. Далі у програмі стріму будуть розглядатися приклади та їх застосування у основних сферах розумних міст: w енергетика, мобільність, безпека, планування та управління, а також техніки за засоби для завершення проектів, що складатимуть основу стріму.

Постер-сесія. Учасники Літньої школи мають можливість взяти участь у постер-сесії та представити результати свого дослідження. Немає обмежень щодо тем у рамках стріму учасника, проте загалом тема має стосуватися напрямку та дисциплін на ААСІМР. Учасникам Літньої школи, що пройшли відбір буде запропоновано надіслати короткий опис до 1 липня. Учасники постер-сесії отримають додаткові З ECTS кредити.

Культурні  заходи.   Культурна  програма  ААСІМР  надає  можливість  відчути справжній український колорит та відкрити для себе українські традиції, спробувати смачні національні страви та помилуватися українським традиційним вбранням  Величезна кількість культурних заходів, включаючи поміж  інших захоплюючі квести, культурний ярмарок, вечір кіно та екскурсії центром міста Києва, дивовижний мікс історичного та сучасного, зроблять двотижневе w        перебування у столиці України дійсно незабутнім.

Для того, щоб взяти участь, будь ласка заповніть реєстраційну форму на сайті ААСІМР (http://summerschool.ssa.org.ua/apply). Рішення щодо участі приймається Програмним комітетом, учасники будуть проінформовані щодо нього за допомогою e-mail протягом одного місяця з дати реєстрації.

Рання реєстрація - до 1 травня 2015 року Пізня реєстрація - до 1 червня 2015 року

Організаційний   внесок.   Організаційний   внесок   включає  в  себе   вартість освітньої та культурної програми та інформаційні матеріали.

 

 

НТУУ "КПІ"

Громадяни України

Громадяни інших країн

 

гривня

євро

Види реєстрації

Рання

Пізня

Рання

Пізня

Рання

Пізня

Студенти

1300

1600

1500

1800

320

390

Аспіранти

1700

2000

1900

2200

350

420

Професіонали

5000

500

Контактна інформація  Наукове товариство студентів та аспірантів, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут" Буд. 31, офіс 1-17, 1-18, вул. Металісті в 5а, Київ 03057, Україна +380 44 454 9243 (тел./факс) summerschool@ssa.org.ua (для учасників) partners@ssa.org.ua (для партнерів)

Ви можете знайти більш детальну інформацію щодо реєстрації, курсів, умов часті та оплати на сайті Літньої школи ААСІМР-2015:

http://summerschool.ssa.org.ua  Літня школа ААСІМР-2015 у соцмережах: Facebook - http://www.facebook.com/aacimp Twitter   - http://twitter.com/aacimp Instagram -

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (24 Квітня 15)
Переглядів: 1603 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 7.31.56
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук