Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Літня школа з комп’ютерних наук у Львові LvCS2016

Літня школа з комп’ютерних наук у Львові LvCS2016 це нова ініціатива від п рограми комп’ютерних наук У країнського Католицького Університету. Темою цьогорічної школи будуть технології Data Science. Наука про дані та аналітика даних є важливим аспектом розвитку сучасної інформатики, яка виходить далеко за межі галузі комп’ютерних наук. Ринок праці в цій області стрімко зростає. Кожного місяця в світі з’являються нові стартапи, які використовують методи data science, провідні університети світу відкривають нові навчальні програми з підготовки фахівців цього напряму.
Літня школа LvCS2016 проходитиме 10 23 липня 2016 року .
Освітня програма. Метою літньої школи є надання орієнтованих на практичне застосування знань в галузі Data Science. Формат навчання на школі передбачає три етапи або фази.
● Під час першого етапу студенти будуть відвідувати курси, які мають на меті ввести
слухачів у тематику школи. До цих курсів відносяться:
₋ Statistical Inference
₋ Machine Learning
₋ Data and Big Data Management
₋ Intro to Deep Learning
₋ Data Visualization
● Протягом другого етапу студенти долучаться до кількох практичноорієнтованих курсів на вибір. Дані курси надаватимуться фахівцями з відповідних напрямків Data Science. Студенти зможуть прослухати до трьох курсів із запропонованого списку (даний список не є остаточним і може доповнюватись з часом):
₋ Correspondence Methods in Computer Vision
₋ Automatic Speech Recognition
₋ Introduction to Bioinformatics
₋ Data Analytics with Applications to Finance
₋ Social Network Analysis
₋ Machine Learning for Signal Processing and Time Series Analysis
₋ Computer Vision for Unmanned Aerial Vehicles
₋ Natural Language Processing
₋ Mechanical Processes Analysis via Data Science
● На третьому етапі студенти прийматимуть участь у командній роботі над проектами, які будуть надані викладачами школи, представниками ІТкомпаній та інших партнерських організацій. Робота над проектом протягом кількох днів під керівництвом менторів має на меті втілення та апробацію знань, які студенти отримали протягом попередніх двох етапів школи.
Викладачами літньої школи є фахівці з українських компаній, які працюють в галузі Data Science, викладачі та науковці європейських університетів.
Робоча мова школи англійська.
Навчальні кредити . Учасники літньої школи отримують 3 кредити ECTS.
Реєстрація на участь в літній школі включає в себе дві ключових дати: рання реєстрація д о  1 травня та пізня реєстрація д о 1 червня. Зазначені терміни реєстрації впливають на суму реєстраційних внесків, які необхідно внести для участі в школі.
Необхідні базові знання. Для успішного навчання на літній школі кандидатам необхідно володіти знаннями з вищої математики (ряди, диференційні числення), лінійної алгебри (вектори, матриці, системи лінійних рівнянь, векторні простори), основ програмування на
мові Python.
Вартість участі наводиться у таблиці нижче. У вартість н е входить проживання та харчування під час проведення літньої школи.
Категорія До 1 травня До 1 червня Українські студенти та аспіранти (стаціонар) 3 400 грн 4 000 грн Інші учасники з України 4 900 грн 6 000 грн
Закордонні учасники 300 євро 350 євро Зарахування на школу в ідбувається на конкурсній основі. Заповнення реєстраційної форми не гарантує автоматичної участі. Рішення про участь кандидата приймається на основі мотиваційного листа (заповнюється у самій формі) та рекомендаційного листа від третьої особи викладача, керівника, колеги (наявність листа не є обов’язковою вимогою для реєстрації, але рекомендується). В разі необхідності, організаційний комітет може зв’язатись з кандидатом для проведення співбесіди через Скайп або по телефону.
Реєстраційна форма для участі в літній школі доступна за адресою: https://goo.gl/1Ag6ld Контактна інформація Програма комп’ютерних наук, Український Католицький Університет 79026, м. Львів, вул. Козельницька, 2a, кім. 420 Email: lvcs@ucu.edu.ua Сторінка літньої школи: http://cs.ucu.edu.ua/summerschool/ Facebook: http://www.facebook.com/lvcsucu

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (18 Квітня 16)
Переглядів: 1058 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.47.42
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук