Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Мистецтво створення високоефективних рецептів комбікормів»

Запрошуємо Вас і фахівців Вашого підприємства взяти участь у тренінг-програмі: «Мистецтво створення високоефективних рецептів комбікормів» V-ї сесії Міжнародної Школи Кормів (ISF-2018), яка пройде в період з 04 червня по 10 червня 2018 року в конференц-холі бази відпочинку «Еллада» (смт. Затока, Одеська обл.), де створені всі необхідні умови для інтенсивного навчання.

V-та сесія Міжнародної Школи Кормів проводиться за підтримки «Клубу молодих вчених ОНАХТ» і за участю провідних фахівців Одеської національної академії харчових технологій, а також таких відомих міжнародних центрів комбікормової науки, як університет Глазго (Великобританія), інститут харчових технологій університету Нові Сад (Сербія), сільськогосподарський університет Годолло (Угорщина) та ін., представників таких відомих компаній, як SocTrade (Швеція), Feed Life (Україна), MNC Group (Україна), Кронос-Агро (Україна), Біоконтакт (Україна) та ін., а також представництва GMP + в Україні.

Лекторами V-ї сесії Міжнародної Школи Кормів є Пітер Сурай (доктор біол. наук, професор біохімії харчування університету Глазго і професор кафедри еволюційної біології та екології сільськогосподарського університету Годолло), Анатолій Павлович Левицький (доктор біол. наук, професор), Олександр Плеве (директор компанії SocTrade),генеральний директор виробничої асоціації «Одеська біотехнологія»), Панін Іван Григорович (доктор технічних наук, генеральний директор ТОВ «Корморесурс») та інші відомі фахівці (див. програму на сайті isf.onaft.edu.ua).

 

З повагою, щиро Ваш,

Голова Наукової Ради Міжнародної Школи Кормів, д.т.н.,

ректор Одеської національної академії харчових технологій,

заслужений діяч науки і техніки України,

лауреат державної премії України в галузі науки і техніки,

професор кафедри технології комбікормів і біопалива Б.В. Єгоров

 

Менеджер з навчання – Людмила ФІГУРСЬКА,

+38(096)725-27-89,

e-mail: fihurska@gmail.com

 

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (23 Квітня 18)
Переглядів: 68 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.30.34
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук