Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Міжнародний бізнес як фактор розвитку»

ВСЕУКРАЇНСЬКА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«Міжнародний бізнес як фактор розвитку»

(21 квітня 2016 року)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ №1

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжнародний бізнес як фактор розвитку», яка відбудеться 21 квітня 2016 року на кафедрі економічної теорії факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна.

Напрями роботи конференції:

1. Роль міжнародного бізнесу для розвитку національної економіки

2. Актуальні проблеми розвитку міжнародного бізнесу

3. Міжнародний бізнес у системі міжнародних економічних відносин

4. Освіта з міжнародного бізнесу в умовах реформи вищої школи

5.Інформаційне забезпечення міжнародного бізнесу

6.Міжнародний туристичний бізнес.

7.Міжнародні аспекти розвитку готельно-ресторанного бізнесу

Для участі у конференції необхідно до 7 березня 2016 року подати до оргкомітету:

      1. Заявку на участь у конференції

У паперовому та електронному вигляді на кожного учасника окремо, а саме :

 1. Прізвище, ім’я, по батькові

2. Країна, місто

3. Назва ВНЗ, факультету, кафедри. Повна адреса ВНЗ

4. Посада, науковий ступінь, вчене звання

5. Контактний телефон, електронна адреса

6. Поштова адреса для листування

  1. Назва напряму
  2. Назва доповіді
  3. У разі необхідності-рецензія

10. Форма участі у конференції: доповідь, участь у роботі конференції  без доповіді, надсилання матеріалів без безпосередньої участі

11. Потреба у готелі.

     2. Матеріали доповіді

надаються у паперовому та електронному вигляді (для учасників, що не мають наукового ступеню, обов’язкова рецензія доктора наук). Матеріали надсилати за адресою оргкомітету. Електронною поштою матеріали і заявка надсилаються на електронну адресу (ec_teor@karazin.ua). Назва файлу - прізвище першого автора. Приклад назви файлу: Іванов_заявка.doc.

Матеріали доповіді мають бути оформлені відповідно до вимог оргкомітету.

Витрати на відрядження і таке інше оргкомітет на себе не бере.

Адреса оргкомітету:

кафедра економічної теорії( ауд.3-78),

головний корпус університету пл.Свободи,4, Харків, 61022.;

електронна адреса: ec_teor@karazin.ua

факультет міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу,

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: +38(057) 707-53-51

Секретар оргкомітету Мальцева Ольга Михайлівна

Вимоги до оформлення матеріалів доповіді

Обсяг – 2-5 сторінок комп’ютерного тексту. Редактор Word for Windows версія не нижче 6.0, шрифт Times New Roman, розмір 14 пт, формат А4, орієнтація книжкова. Поля: верхнє і нижнє - по 2 см. Ліве і праве – по 2 см, абзац 1см, міжрядковий інтервал 1.

Розміщення на сторінці: у лівому верхньому куті УДК, нижче по центру прізвище та ініціали автора напівжирним шрифтом, на наступному рядку - назва доповіді великими літерами напівжирним шрифтом, вирівнювання по центру. На наступному рядку праворуч від центру сторінки - повна назва організації курсивом. Після цього, нижче з відступом розмішується основний текст доповіді з вирівнюванням по ширині. Посилання на літературу слід подавати у квадратних дужках. Під текстом з відступом обов’язково друкується література у рядок курсивом розміром 12 пт. Не розміщувати в тексті складний графічний матеріал та великі таблиці. Останню сторінку заповнювати не менше за 85%.

Приймаються тільки ті матеріали, які повністю відповідають тематиці конференції і вказаним вимогам. Оргкомітет залишає за собою право кінцевого відбору тез. За зміст матеріалів відповідальність несуть автори.

 

Мови конференції - українська, російська, англійська

Матеріали конференції планується видати окремою збіркою.

Початок реєстрації  21 квітня 2016 р. о 9:30 годин

Початок роботи конференції о 10:00 годин

Детальна інформація, програма конференції буде надіслана учасникам конференції додатково.

ШАБЛОН ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ:

 

УДК 330.101.54

Карден О. Д., к. е. н., професор

МЕТОДОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ ТА ІНСТРУМЕНТАРІЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

З метою подальшого розвитку національної економіки держави та її регіонів пріоритетними напрямками виступають досягнення стабільного економічного зростання регіонів, створення реальних умов для забезпечення саморозвитку та максимального використання внутрішнього економічного потенціалу. Реалізація даних положень можлива лише на основі дотримання чіткої системи визначених напрямів подальшого розвитку. Дані напрями повинні визначати і враховувати особливості кожного з регіонів, сильні та слабкі сторони функціонування їх економік, можливості впливу на перебіг їх внутрішніх економічних процесів при відхиленні від визначених параметрів і слугувати своєрідними орієнтирами на модернізацію економіки та подальшого майбутнього розвитку держави.

Значущість прискореної модернізації як процесів змін і оновлення в технологічному та соціально-економічному розвитку країни має бути реалізоване в державній політиці України, яка містить інвестиційну підтримку високотехнологічних проектів в рамках обраних пріоритетних напрямків; створення фінансових та податкових умов для ефективного розвитку бізнесу; захист державою приватної власності і скорочення впливу тіньової економіки; зростання продуктивності праці через формування справедливої конкуренції; створення інститутів розвитку та ефективне використання існуючих умов господарювання без радикальних реформ.

Так, до 1996 р. спостерігалося різке падіння, пов’язане з трансформаційною кризою та перетворене на рецесію; в 1997 р. деяке пожвавлення, генероване грошовою реформою та введенням гривні було знищено фінансовою кризою 1998 р., яка в певному сенсі «розчистила путь» для відновлення виробництва в країні. Почалося зростання економіки, яке було перервано глобальним економічним спадом 2008-2009 рр., і, нарешті, поновлення та навіть перевищення до кризового рівня в 2011-2012 рр. [1, C.87].

При цьому зростання ВВП супроводжується зменшенням нижче базового рівня промислового виробництва, що свідчить про зміну структури ВВП, пов’язану з суттєвим зростанням питомої ваги послуг [2, C.223].

Варто звернути увагу на негативний розрив між інвестиціями в основний капітал та обсягами ВВП і промислового виробництва. Аналіз дозволяє зробити висновок про наявність запасів виробничих потужностей, з однієї сторони, та ліквідації малоефективних капіталовкладень при ринковій трансформації. Також потрібно відмітити недостатньо інвестиційну активність, потрібну для більш високих темпів економічного зростання в майбутньому.

Література: 1. Кривошия О. Практики ціноутворення: класифікація та особливості // Економічний аналіз. 2010. № 7. – С.86-90. 2. Бєлявцев М.І., Петенко І.В., Прозорова І.В Маркетингова цінова політика: Навч. посібник. – К.: Центр навчальної літератури, 2005. – 332с.

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (12 Березня 16)
Переглядів: 1048 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.31.39
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук