Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Міжнародний освітньо-науковий форум «Права людини: теорія та практика»

Висловлюючи щиру повагу, інформуємо Вас, що Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку спільно із громадською організацією «Український осередок з прав людини та розвитку освітніх новацій», Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (Україна), The University of Zielona Gora (Poland), Навчально-науковим інститутом фінансів, банківської справи Університету державної фіскальної служби України (Україна), Інститутом глобальних стратегій управління та Національним університетом «Острозька академія» (Україна) з метою активізації співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, визначення основних орієнтирів та шляхів формування ефективної системи захисту прав людини з урахуванням європейського та українського досвіду проводить І Міжнародний освітньо-науковий форум «Права людини: теорія та практика».

Маємо честь запросити Вас чи представника Вашої установи прийняти участь у роботі міжнародного заходу, відповідно до умов, зазначених в інформаційному листі, який додається. Захід буде проходити 23 - 28 січня 2016 р. на базі готельного комплексу Pensjonat Adria (Польща, м. Закопане).

Усім бажаючим прийняти участь у міжнародному заході необхідно до 10 грудня 2016 року , (До 24:00) надіслати заявку про участь на електронну адресу:  centersrpd@gmail.com.

Результатом проведення даного заходу стане видання колективної монографії європейського видавництва та отримання сертифікату щодо проходження стажування в установі країни, яка входить до ЄС.

Впевнені, що Ваша участь у роботі конференції сприятиме плідному обговоренню актуальних проблем розвитку юридичної науки, які мають не лише наукове, а й практичне спрямування.

ЦЕНТР СТРАТЕГІЧНИЙ ІНІЦІАТИВ ТА ПРОГРЕСИВНОГО РОЗВИТКУ (УКРАЇНА) СЕКРЕТАРІАТ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ (УКРАЇНА) ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНСЬКИЙ ОСЕРЕДОК З ПРАВ ЛЮДИНИ ТА РОЗВИТКУ

ОСВІТНІХ НОВАЦІЙ» (УКРАЇНА) THE UNIVERSITY OF ZIELONA GÖRA (POLAND) НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ УНІВЕРСИТЕТУ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ (УКРАЇНА) ІНСТИТУТ ГЛОБАЛЬНИХ СТРАТЕГІЙ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ» (УКРАЇНА) НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЮРИДИЧНИЙ ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО

УНІВЕРСИТЕТУ (УКРАЇНА) за участі та сприяння: Міжнародної академії наук та вищої освіти (Лондон, Великобританія) Науково-виробничої компанії «GISAP» (Дуглас, Шотландія, Великобританія) Академії муніципального управління (Україна)

ОГОЛОШУЮТЬ ПРО ПРОВЕДЕННЯ

І МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬО-НАУКОВОГО ФОРУМУ «ПРАВА ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» 23-28 СІЧНЯ 2017 P., ПОЛЬЩА - УКРАЇНА

Перший міжнародний освітньо-науковий форум «Права людини: теорія та практика» буде присвячений розвитку професійних якостей та компетентності юриста у сфері захисту прав людини, які є необхідними в умовах актуальних питань захисту прав людини сьогодення, як на національному так і на міжнародному рівнях.

Даний форум пропонує унікальну можливість для студентів, молодих спеціалістів та провідних науковців у галузі прав людини набути досвід та обмінятися думками щодо поліпшення стану справ у цій сфері, шляхом укріплення міжрегіональних і міжуніверситетських зв'язків, створення спільних програм та проектів, побудови базису тісного співробітництва у сфері захисту прав людини з різних актуальних питань.

Спікерами школи будуть вітчизняні та закордонні експерти з фундаментальним практичним досвідом реалізації професійного розвитку юристів, правозахисників, науковців у сфері захисту прав людини. Програма форуму включає інтерактивні лекції, тренінги, майстер-класи та дискусії.

За результатами роботи буде видана колективна монографія «Теоретичні та практичні аспекти захисту права людини», а всі учасники та спікери отримають сертифікати про міжнародне стажування (4 кредити ECTS, European Community Course Credit Transfer System, видання m. Лондон, Британія, наявність ISBN та індексу цитування).

НАПРЯМКИ РОБОТИ

Розуміння концепції прав людини у світовій спільноті: теоретичні та історичні аспекти. Актуальні питання захисту прав людини в умовах сьогодення: міжнародне та національне право.

Особливості та тенденції вирішення актуальних проблем сучасності у сфері захисту прав людини в системі права Ради Європи.

Захист економічних прав та свобод людини й громадянина як один з основних чинників становлення і розвитку правової держави.

І Міжнародний освітньо-науковий форум «Права людини: теорія та практика» 23-28 січня 2017 p., Польща - Україна

Принагідно нагадуємо, що участь у І Міжнародному освітньо-науковому форумі «Права людини: теорія та практика», дозволяє кожному учаснику отримати:

 1. Безщнні знання і досвід від представників вищого рангу наукової еліти, теоретичні та практичні поради з побудови успішної кар'єри в сфері захисту прав людини;
 2. Європейський сертифікат у форматі 4-ECTS за підписами організаторів з Польської сторони та співорганізаторів форуму, а також англомовний додаток до нього за професійними напрямками учасника, що стане підставою для зарахування підвищення кваліфікації за кордоном, проходження практики та отримання наукового ступеню;

Учасниками І Міжнародного освітньо-наукового форуму «Права людини: теорія та практика», можуть

бути:

 • Науковці, здобувачі, аспіранти, докторанти, проблематика дисертаційного дослідження яких перетинається з тематикою освітньої поїздки;
 • випускники та викладачі українських ВНЗ, юридичних факультетів і кафедр міжнародних відносин та європейської інтеграції;
 • студенти українських ВНЗ, які навчаються або мають зацікавленість у сфері міжнародних відносин і європейської інтеграції, незалежно від форми та року навчання;
 • журналісти українських ЗМІ, які висвітлюють питання міжнародних відносин та європейської інтеграції;
 • будь-які особи, які цікавляться або є активними учасниками процесу захисту прав людини.

Вимоги до кандидатів:

 • бути громадянином України або мати офіційний дозвіл на проживання в Україні;
 • мати чинний закордонний паспорт з терміном дії мінімум до середини червня 2017 року на момент оформлення візових документів;
 • не мати в минулому проблем із імміграційними органами ЄС;
 • дотримуватися програми Форуму та обмежень, передбачених імміграційним законодавством ЄС.

Шенгенські візи безкоштовно видає Посольство Польщі в Україні студентам, аспірантам і викладачам, які беруть участь у програмі Форуму (особи, безпосередньо не пов'язані з навчальним процесом на момент подання документів, сплачують 35 євро консульського збору).

У зв'язку з введенням ЄС у дію правила обов'язкового збору біометричних даних громадян України для оформлення Шенгенських віз, групі учасників необхідно буде відвідати в супроводі організаторів Візовий центр Посольства Польщі в заздалегідь призначений день і оплатити офіційний сервісний збір у гривнях за послуги в еквіваленті 20 Євро.

International Student Identity Card (ISIC) рекомендовано самостійно оформити учасникам Форуму, що надає знижки в багатьох країнах Європи. Щороку понад 5 млн молодих людей стають власниками посвідчень ISIC.

Умови відбору учасників: Учасники, які мають бажання прийняти участь у І МІЖНАРОДНОМУ ОСВІТНЬО-НАУКОВОМУ ФОРУМІ «ПРАВА ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА», повинні:

 1. Вислати заповнену анкету учасника (Форма додається);
 2. Оформити наукову публікацію (для студентів та аспірантів обов'язково з рецензією наукового керівника):
 3. Оплатити витрати пов'язані з проживанням та проїздом.

Заявки на участь у школі приймаються до ЗО листопада 2016 року (до 24:00) на адресу

centersipd@gmail.com

Організатори відправляють підтвердження електронною поштою.

Умови участі:

Освітньо-науковий форум буде проходити в гірськолижному курорті «Закопане» (Польща) в

Готельному комплексі Pensjonat Adria (http://adriazakopane.pl/).

Готельний комплекс Pensjonat Adria знаходиться в самому центрі Закопане, 2 хвилини від Krupöwek. 10 хвилин до: Wielka Krokiew (трамплін для стрибків), Aqua Park, Dolina Biatego, автобусна зупинка.

Найближчі підйомники: Szymaszkowa - 2,7 km; Gubalowka - 2,8 km; Nosal - 3,4 km; Pod Skoczni^ -2 km.

Участь у Форумі безкоштовна, учасники сплачують вартість проїзду, проживання, харчування та наукову публікацію.

Робочі мови: українська, англійська, російська, польська

 
   

06:00

Трансфер з м. Львова до м. Закопане (Польща) Переїзд в Закопане - найвідоміший зимовий курорт і туристичний центр Польщі, розташований у підніжжі польських Татр. Його називають зимовою столицею Польщі. Тут діють декілька десятків гірськолижних підйомників, трампліни, багатокілометрові лижні траси і каток, сани і термали

14:00

Приїзд. Розміщення в готелі

 

Вільний час

18:00

Вечеря

24 січня (вівторок)

08:00-10:00

Сніданок

10:00-11:00

Реєстрація

11:00-12:00

Відкриття Форуму. Вітальні промови. Колективне фото.

12:00-12:30

Кава-брейк

12:30-14:00

Пленарна сесія № 1. Основні поняття про права людини

14:00-14:30

Кава-брейк

14:30-16:00

Пленарна сесія № 1. Визначення прав людини в Конституціях та міжнародних документах

16:00-18:00

Вільний час

18:00

Вечеря

25 січня (середа)

08:00-10:00

Сніданок

10:00-12:00

Пленарна сесія № 2

 Міжнародний освітньо-науковий форум «Права людини: теорія та практика» 23-28 січня 2017 р., Польща - Україна

для очних учасників - 375 євро, що включає:

 • надання офіційного запрошення
 • проїзд комфортабельним автобусом Львів-Закопане-Львів, включаючи переїзди під час екскурсійних програм
 • двомісне та тримісне проживання в готелі з дворазовим харчуванням
 • урочисту вечерю та каву-брейк під час роботи Форуму
 • екскурсії протягом усіх днів
 • електронні роздаткові та презентаційні матеріали
 • публікація колективної монографії (видання м. Лондон, Британія)
 • сертифікат (міжнародного стажування за напрямами роботи форуму) за підписами організаторів з Польської сторони та співорганізаторів форуму.

ДЛЯ заочних учасників - 700 грн., що включає:

>   публікацію та розсилку колективної монографії

 

Заочним учасникам кошти необхідно перерахувати до 30.11.2016 р. на рахунок у Приватбанку, № карти 5168 7556 3145 2279, Цей Марина. Призначення платежу: внесок за участь у Форумі від (прізвище та ініціали автора). На вказану учасником адресу надсилається 1 збірник колективної монографії.

Перерахунок учасником частини свого внеску, в розмірі 300 евро, здійснюється ДО 10 грудня 2016

року:

- грошовим переказом у гривнях без жодних комісій через термінал, систему Інтернет-банкінгу або безпосередньо в будь-якому відділенні «Приватбанку» на картковий рахунок № 5168 7556 3145 2279 (на ім'я координатора програми -Дей Марини Олександрівни) за курсом продажу евро цього банку на день оплати (скан чи електронне фото оригіналу банківської квитанції та першої сторінки закордонного паспорта потрібно надіслати на centersipd@gmail.com одразу після здійснення оплати, зазначивши в листві своє П.І.Б.);

або

- особисто готівкою в євро під час особистої зустрічі з організаторами Форуму в Києві за попередньою домовленістю (в ході цих зустрічей учасники стажування також зможуть надати організаторам пакет своїх документів; іншим буде потрібно передати його представнику організаторів окремо або надіслати кур'єрською службою «Нової пошти»).

Після отримання внеску за учасником гарантовано бронюється місце, одразу здійснюється придбання проїзних квитків і готелю, надається сприяння в оформленні візових документів.

Участь у Форумі може бути скасована учасником у будь-який момент із відшкодуванням понесених на той час організаторами витрат і штрафом у 100 євро. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся, будь ласка, за тел. 067-768-52-64 або пишіть на centersipd@gmail.com

 

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (23 Листопада 16)
Переглядів: 699 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.29.18
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук