Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

“Молодіжні інтелектуальні змагання “Junior Management Battle”

www.irus.in.ua; irus@irus.in.ua

050 555 5456

093 998 0669

 

Проректору з навчально-виховної роботи,

в Орган cтудентського самоврядування

Шановні панове!

У вересні 2014 року розпочав роботу проект “Молодіжні інтелектуальні змагання “Junior Management Battle”. Наприкінці 2014р. – початку 2015р. були проведені перші управлінські сесії зі студентами ВНЗ Київської області та м.Києва. У квітні-травні 2015 р. як черговий етап проекту відбулась Перша міська у м.Києві Олімпіада серед старшокласників з сучасного управління (менеджмента) у особистому заліку. Наступним етапом є проведення командних поєдинків, відбірковий on-line тур яких відбудеться у жовтні 2015р. Фінал командних “Молодіжних інтелектуальних змагань “Junior Management Battle” відбудеться у травні 2016р. у форматі сценічного шоу за участю глядачів та телетрансляцією.

Завдання, які будуть запропоновані учасникам відбіркового туру, побудовані на використанні ситуаційних міні-кейсів з можливістю вибирати один з кількох варіантів запропонованих рішень. Завдання не потребують спеціальних знань у галузі управління. Досвід проведених управлінських сесій зі студентами ВНЗ Києва та області, Олімпіади з сучасного управління серед київських старшокласників підтвердив виправданість такого підходу.

Організатором змагань виступає  “Центр сучасного управління,” Київ.

Звертаємось до вас з пропозицією довести інформацію про проект “Молодіжні інтелектуальні змагання “Junior Management Battle” до студентської спільноти Вашого ВНЗ та сприяти формуванню команд для участі у відбірковому турі молодіжних управлінських поєдинків  “Junior Management Battle.”

Детальна інформація щодо участі у проекті викладена у Положенні та Інструкції проведення Поєдинків (відбірковий тур) на сайті www.irus.in.ua.

З повагою                                                                                                            Леонід Шаян, керівник Центру,

д.ф. у галузі державного управління

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (05 Жовтня 15)
Переглядів: 1123 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.27.13
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук