Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Можливості платформи Web of Science (Thomson Reuters) для якісних наукових досліджень, навчання та підвищення кваліфікації для фахівців агра

Якісні наукові дослідження починаються з глибокого опрацювання наукової літератури відповідного профілю. Зважаючи на існування більше 100000 наукових журналів в світі, і нерівномірність розподілу значущих публікацій по виданням для пошуку літератури варто використовувати базу даних Web of Science (Thomson Reuters), яка є найстарішою наукометричною базою даних, заснованою Юджином Гарфілдом, фундатором ISI (Institute of scientific information, 1960 рік). До неї вже більше 50 років ретельно заносять усі бібліографічні відомості по кращим виданням, що забезпечує коректне індексування більше ніж 13000 видань з різноманітних дисциплін.
Платформа Web of Science дає можливість науковцю знайти не лише актуальну і перевірену інформацію за темою дослідження, а також колабораторів, установи партнери та визначитися з можливими джерелами фінансування.
Повна індексація усіх переліків літератури усіх видань колекції (більше 1 млн. записів), створює можливості точних наукометричних оцінок і прогнозів для певної галузі та установи.
На семінарі будуть розглянуті можливості для науковців таких інструментів Web of Science
Робота з платформою Web of Science пошук, аналіз, збереження релевантної інформації
Аналіз Journal Citation Report дозволить підібрати відповідне видання для публікації і бути убезпеченим від хижацьких видань.
Безкоштовний референс менеджер EndNote base – дозволяє зберігати відібрану в Web of Science інформацію, і суттєво полегшує оформлення публікацій за форматом певного видання.
Нещодавно розроблена функція Match значно скорочує час підбору видання для публікації.
ResearcherID ідентифікатор науковця, який дозволяє автору представити власні здобутки, порівняти їх з світовими аналогами і представити українські видання та науково-дослідні установи науковій спільноті.
м. Біла Церква, площа Соборна 8/1,
початок: 1330 26 квітня 2016 р.
Конференц–зала
ВХІД ВІЛЬНИЙ
планується online-трансляція
відповідальний: Царенко Тарас Михайлович
тел: +380683536369, e-mail: naukometr@ukr.net

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (25 Квітня 16)
Переглядів: 1058 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.32.21
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук