Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Мудрий Травник»

Вітчизняна торгова марка натуральної фітопродукції «Мудрий Травник» вже котрий рік поспіль стає організатором культурних та освітянських подій в Україні. 
     Восени минулого року відбувся перший Всеукраїнський конкурс есеїв «Віднови Себе». Метою конкурсу організатори вбачали підтримку невідомих широкому загалу авторів та відкриття нових імен в українському літературному світі. Результати приємно порадували та навіть здивували. До розгляду надійшло понад чотириста робіт, абсолютно різних за стилем та сюжетами, однак переважна більшість творів містила ідею «Віднови Себе!».  Таке живе сприйняття філософії бренду – стало справжнім святом для усієї компанії «Мудрого Травника».   
     Літературному конкурсу передували декілька фестивалей бандурної музики «Віднови Себе», що також надихали національного духу та уособлювали концепцію Відновлення. 
     Сьогоднішня ініціатива аграрного конкурсу – є ще одним вектором «Віднови Себе!». Ця ідея незмінна, як прапор і вона передує усім втіленням та реалізаціям фітокомпанії. 
     Ми сподіваємося, що конкурс проектів «Сучасна українська садиба», приверне увагу молодих людей, що закохані у землю своєї країни. Ми віримо, що українці талановиті, розумні і сильні. Ми прагнемо виявити тих, к ким можна Відновити велике господарство, зробити його показовим прикладом для всієї України. 
     Зичимо Відновлення усім і кожному. Довгих, благих літ. 
 
Асистент організатора 
Магаріт Віолета 
098 98 98 585 
  

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (11 Березня 15)
Переглядів: 1796 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Середа, 23 Жовтня 19, 2.45.11
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук