Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Нові інформаційні технології в освіті».

Повідомляємо, що 12 лютого 2015 року у м. Києві відбудеться Восьма науково-практична конференція «Нові інформаційні технології в освіті».

Організатори конференції - TOB «СКАЙЛАЙН СОФТВЕР» (оператор програм «1С» в Україні) і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Конференція проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Науково-практична конференція в Києві орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку IT-індустрії, про нові програмні рішення «1С:Підприємства 8». Учасники конференції зможуть обмінятися практичним досвідом викладання та застосування системи програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі, намітити нові шляхи співпраці з партнерами-франчайзі для реалізації спільних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої сфери.

Інформаційний лист додається.

Просимо Вас розглянути можливість участі представників очолюваного Вами навчального закладу у вище зазначеному заході.

Нові інформаційні технології в освіті» (Технології «1С:Підприємства» у підготовці ефективних та потрібних для національної економіки кадрів) 12 лютого 2015 року, м. Київ
Запрошуємо Вас до участі у Восьмій науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті», яка відбудеться 12 лютого 2015 року у м. Києві.
Організатори конференції – ТОВ «Скайлайн Софтвер» (оператор програм «1С» в Україні) і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Конференція проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Науково-практична конференція в Києві орієнтована на те, щоб дати можливість представникам освітніх закладів отримати інформацію про тенденції розвитку ІТ-індустрії, про нові програмні рішення фірми «1С». Учасники конференції зможуть обмінятися практичним досвідом викладання та застосування системи програм «1С:Підприємство» в навчальному процесі, намітити нові шляхи співпраці з партнерами-франчайзі для реалізації сумісних освітніх та дослідницьких проектів, обговорити інноваційну модернізацію освітньої сфери.
«Скайлайн Софтвер» та партнери-1С:Франчайзі вже 15 років співпрацюють з системою освіти за різними напрямками, прикладаючи сумісні зусилля для підготовки кваліфікованих, дійсно потрібних економіці кадрів. На кінець 2014 року угоду про співпрацю з «1С» в Україні підписали понад 450 вищих і середніх учбових закладів. Програмні продукти та технології «1С:Підприємства» широко використовуються в учбовій, науковій, адміністративній діяльності для автоматизації управління та обліку учбових закладів всіх рівнів. Багато навчальних закладів мають чималий досвід їх ефективного використання.
Напрямки роботи конференції:
 Обговорення проблем та перспектив у підготовці спеціалістів з технічних і економічних спеціальностей;
 Професійні стандарти для ІТ-галузі – орієнтир для освітян в підготовці спеціалістів;
 Зближення професійних та освітніх стандартів, як запорука підготовки кваліфікованих кадрів;
 Досвід співпраці бізнес структур та освітніх закладів;
 Організаційні форми співробітництва партнерів-франчайзі з освітніми закладами;
 Актуальні проблеми підготовки спеціалістів по платформі та прикладних рішеннях "1С:Підприємство 8" для підвищення продуктивності праці при розробці, впровадженні та використанні інформаційних систем;
 Майстер-класи з швидкої розробки мобільних прикладних програм та використання універсальних бізнес-схем в прикладних рішеннях «1С:Підприємство для України».
 Тестування для викладачів за програмою «1С:Професіонал».
Місце проведення конференції:
Актова зала головного корпусу Київського національного університету ім. Тараса Шевченка:
м. Київ, вул. Володимирська 60 (станція метро «Університет»).
Початок конференції о 10-00, реєстрація учасників з 9-00.
В програмі передбачені кава-брейки та фуршет.
Участь у конференції безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова:
- на сайті фірми «1С»: www.1c.ua;
- за e-mail: seminar_uz@1c.ua (в темі листа вкажіть «Заявка на участь у конференції»);
- за телефоном: (044) 422-5553.

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (09 Лютого 15)
Переглядів: 1927 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.30.55
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук