Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«ОБЛІКОВО-ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ НА ІННОВАЦІЙНІЙ ОСНОВІ»

Шановні науковці, фахівці, практики!

Кафедра  обліку і аудиту та кафедра фінансів

факультет Обліку і фінансів 

Навчально-наукового інституту економіки

Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету 

з метою сприяння оприлюдненню результатів науково-дослідницьких робіт

запрошує науковців прийняти участь у написанні колективної монографії

«Обліково-фінансове забезпечення сталого розвитку аграрного сектору Економіки України на інноваційній основі»

в межах тем дослідження «Формування методично-організаційних засад побудови обліку, звітності та інформаційно-аудиторських послуг аграрних формувань»

(державний реєстраційний номер 0111U001529)

«Фінансове забезпечення сталого розвитку аграрного сектору України»

(державний реєстраційний номер 01114U006058)

 

Передбачаються наступні розділи:

 

Розділ 1. Теоретичні  та організаційно-методичні засади  обліку і контролю у системі забезпечення економічної стійкості аграрних підприємств

Розділ 2. Облік, звітність та інформаційні технології сільськогосподарських підприємств:  сучасний стан та перспективи розвитку

Розділ 3. Проблеми та тенденції  обліково-аналітичного забезпечення управління  в аграрних формуваннях

Розділ. 4. Фінансове забезпечення сталого розвитку аграрної сфери

Розділ 5. Інноваційно-інвестиційна діяльність та напрями її фінансування

Розділ 6. Фінансування та кредитування суб’єктів господарювання

                 

Вимоги до матеріалів монографії

Матеріали  обсягом від 10 сторінок повинні містити елементи наукової новизни, мати теоретичну, методичну або практичну цінність. Викладені наукові положення обґрунтовуються, супроводжуються конкретними пропозиціями щодо поліпшення існуючого стану

Обов’язкові посилання на джерела (до 10-15 джерел) в квадратних дужках. Бібліографічний опис оформлюється згідно з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006  (http://www.library.ukma.kiev.ua/index.php?id=207). Зноски не допускаються!

Для молодих науковців (аспірантів, здобувачів наукового ступеня кандидата наук) обов’язкова отсканована рецензія доктора наук.

Вимоги до оформлення

Оформлення текстової частини, рисунків та таблиць повинно відповідати загальноприйнятим вимогам оформлення наукових  публікацій.

Матеріали повинні бути набрані в  текстовому редакторі Microsoft Word (1997-2003) з розширенням *.doc,  гарнітура – Times New Roman Cyr, формат сторінки А5,  береги: 2,1 см – ліворуч, 1,7 см – зо всіх інших боків. Шрифт тексту: розмір (кегль) – 11; інтервал – 1,0, абзацний відступ – 1см. Перенос слів ( в тому числі і автоматичний) не допускається.

Графічний матеріал слід виконувати в доступних для подальшого редагування програмах. Для рисунків і таблиць застосовується  гарнітура Times New Roman, 8-10 кегль, інтервал між рядками – 1, чорно-біла гама, розміщення легенди – внизу рисунку.

Математичні формули обов’язково повинні бути пронумеровані у круглих дужках.

Назва статті друкується строчними літерами, вирівнювання - посередині. Після відступу подається матеріал, оформлений як параграф монографії, а не стаття у видання переліку ВАК України.

 

Фінансові умови

Вартість однієї сторінки публікації в монографії (з урахуванням розсилки) – 30 грн. На кожну статтю незалежно від кількості співавторів  надсилається один примірник монографії. Вартість додаткового екземпляра – 120грн (з урахуванням пересилки).  Про бажання отримати додаткові екземпляри монографії (для співавторів, наукових консультантів, бібліотек тощо) прохання  попередити заздалегідь.

Реквізити для оплати участі в монографії надсилаються після прийняття  рішення оргкомітетом  про їх включення до колективної монографії.

Контрольні дати

Термін  надання  авторами матеріалів (довідки,  статті та от сканованої рецензії для аспірантів та здобувачів)  для розгляду головним редактором -до 01.04.2015р. Звертаємо Вашу увагу: - про надходження матеріалів на електронну адресу автора  обов’язково відсилається повідомлення з е-mail: vichnykova@mail.ru. Якщо повідомлення протягом двох діб не отримано – продублюйте відправку або передзвоніть!!!

Оплата участі в монографії – до 15.04.2015р.

Розсилка монографії авторам та довідок про участь в монографії – до 01.06 .2015р.

Монографія видається в твердому плетінні,  їй  присвоюється Міжнародний стандартний номер (ISBN) і індекс ББК,  вона  розсилається    відповідно до списку обов’язкової розсилки.

 

Довідка про автора статті:

Прізвище, ім’я, по-батькові 

Вчене звання, науковий ступінь

Посада (обов’язкова інформація про кафедру або структурний підрозділ)

Повна назва вищого навчального закладу 

Поштова адреса та індекс ( для пересилки монографії): 

Контактний телефон для спілкування

E-mail              

Назва монографії  

Номер розділу,  до якого  передбачається включення матеріалів

Назва  статті

Потреба (для аспіратів та докторантів) в довідці про участь в  колективній монографії або  про участь  в  розробці теми дослідження  (потрібне підкреслити).

 

Матеріали в монографію надсилаються окремими файлами. Назва файлу з результатами дослідження – прізвища всіх  авторів (наприклад, Коваль, Сахно, Огієнко), довідка про автора – прізвища авторів та слово «довідка»  (наприклад, Коваль_Сахно_Огієнко_довідка), рецензія – прізвища авторів та  слово «рецензія» (наприклад, Коваль_ Сахно_Огієнко_рецензія).

Головні редактори монографії:

Павлова Галина Євгеніївна, к.е.н., доцент, директор Навчально-наукового інституту економіки Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету,  

Приходько Ігор Павлович, доктор державного управління (д. держ.упр.), професор, завідувач кафедри обліку і аудиту  Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету.

Контактна особа  -  Вишнякова Ірина Володимирівна

тел.  +38 066 702 15 58

E-mail: vichnykova@mail.ru

 

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (23 Січня 15)
Переглядів: 2257 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.36.29
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук