Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

"ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ І АВТОМА ТИКИ В СИСТЕМІ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ"

Шановні колеги!

ЗАПРОШУЄМО ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ УIVМІЖНАРОДНІЙ НА УКОВО-ТЕХНІЧНІЙІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЇ "ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ І АВТОМА ТИКИ В СИСТЕМІ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ"!!!

 

З 10 по 14 травня 2016 року на базі Навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження Національного університету біоресурсів і природокористування України (Київ, Україна) буде проведено Міжнародну науково-технічну інтернет-конференцію «Проблеми сучасної енергетики і автоматики в системі

природокористування».

Конференція проводиться у режимі on-line. Дискусійне поле створюється у віртуальному просторі шляхом розміщення на сайті конференції представлених учасниками конференції тез доповідей. У рамках віртуального простору створені умови для обміну фахівців думками, питаннями / відповідями, додатковою інформацією тощо. Початок та тривалість дискусії визначається терміном проведення конференції. За результатами конференції буде виданий збірник тез доповідей (в електронному варіанті).

Інформаційне повідомлення знаходиться у прикріпленому файлі.

Уважаемые коллеги!

ПРИГЛАШАЕМ ПРИНЯТЬ УЧАСТИЕ В IV МЕЖДУНАРОДНОЙ НАУЧНО-ТЕХНИЧЕСКОЙ ИНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦИИ "ПРОБЛЕМЫ СОВРЕМЕННОЙ ЭНЕРГЕТИКИ И АВТОМАТИКИ В СИСТЕМЕ ПРИРОДОПОЛЬЗОВАНИЯ" !!!

С 10 по 14 мая 2016 года на базе Учебно-научного института энергетики, автоматики и энергосбережения Национального университета биоресурсов и природопользования Украины (Киев, Украина) будет проведена Международная научно-технической интернет-конференции «Проблемы современной энергетики и автоматики в системе природопользования».

Конференция проводится в режиме on-line. Дискуссионное поле создается в виртуальном пространстве путем размещения на сайте конференции представленных участниками конференции тезисов докладов. В рамках виртуального пространства созданы условия для обмена специалистов мыслями, вопросами / ответами, дополнительной информацией и т. Начало и продолжительность дискуссии определяется сроком проведения конференции. По результатам конференции будет издан сборник

тезисов докладов (в электронном варианте).                                                              

Информационное сообщение находится в прикрепленном файле

УВАГА, термін подачі тез доповідей для участі у конференції продовжено до 05 травня 2016року!!!

З повагою, оргкомітет конференції!

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (28 Квітня 16)
Переглядів: 1076 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 3.28.45
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук