Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

"Процеси, машини та оладнання агропромислових підприємств"


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і зуки України від 27.11.2015 року №1247 Іро проведення Всеукраїнської студентської
іімпіади у 2015/2016 навчальному році", етап Всеукраїнської студентської олімпіади спеціальності "Процеси, машини та
оладнання агропромислових підприємств"  дбудеться            на           базі        кафедри  льськогосподарського  Кіровоградського національного технічного   університету з 20 по 22 квітня 2016 р.

Для участі у II етапі олімпіади залучаються переможці І етапу, студенти 4-5 курсів. Кількість учасників II етапу Всеукраїнської олімпіади: від одного ВНЗ - п'ять представників. Детальніше з методичними рекомендаціями щодо підготовки до Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств,, можна ознайомитись у додатку 2 до даного інформаційного повідомлення.

Анкету учасника II етапу Всеукраїнської
студентської олімпіади зі спеціальності "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств" (додаток 1 до даного інформаційного повідомлення) просимо надсилати не пізніше 6 квітня 2016
року на адресу Оргкомітету олімпіади: кафедра   ільськогосподарського      машинобудування,

Кіровоградський національний технічний університет, пр. Університетський, 8, м. Кіровоград, 25006; або на e-mail: kaf sqm kntu(p).ukr.net, Войтовицькій Яні Ігорівні, кафедра сільськогосподарського машинобудування.

Електронний варіант анкети учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств" Ви можете знайти на сайті Кіровоградського національного технічного університету http://www.kntu.kr.ua/ у розділах "Наукова діяльність", далі "Студентська наукова робота".

АДРЕСА РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСНИКІВ ОЛІМПІАДИ

м. Кіровоград, пр. Університетський, 8, корпус кафедри сільськогосподарського машинобудування, (проїзд від залізничного вокзалу маршрутним таксі №11 та від автовокзалу - №1 (ЦЕНТРАЛЬНИЙ), №150, №155 - до зупинки КНТУ (Технікум механізації)); від центру №113 - до зупинки "КНТУ„.

Учасникам олімпіади при собі мати студентський квиток та паспорт.

Харчування  та  проживання   під  час проведення олімпіади здійснюється за рахунок учасників.

Проживання передбачається в гуртожитках університету (вартість - від 40 грн. за добу) або готелях міста (вартість - від 250 грн. за добу).

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (16 Березня 16)
Переглядів: 1030 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 6.53.22
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук