Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Шляхи підвищення ефективності використання землі в сучасних умовах»

Екстенсивне використання українських земель у минулому та на початку нинішнього століття призвело до їх виснаження, екологічного навантаження на довкілля, розвитку небувалих ерозійних процесів. Кон’юнктурно-ринкові особливості землекористування в післяреформений період сприяють зростанню шкодочинності порушень в аграрному виробництві. Тому необхідно сформулювати нові принципи і підходи до вирішення питань формування  високоефективних систем ведення стійкого землеробства за оптимізації агроландшафтів, поглиблення спеціалізації рослинництва зі створенням теоретичних та технологічних основ різних за рівнем енергонасиченості технологій вирощування сільськогосподарських культур, які передбачають мінімізацію негативних наслідків природних катаклізмів.

На конференції передбачається глибоко проаналізувати використання землі в господарствах різних форм власності, з урахуванням соціальних, політичних, економічних, енергетичних і екологічних реалій сьогодення. Відпрацювати шляхи стабілізації землекористування, збереження і відтворення родючості ґрунтів, визначити пріоритетні напрями розвитку аграрного сектору, зокрема базової галузі зернового господарства як основи продовольчої безпеки держави. Розглянути питання оптимізації структури агроландшафтів, теоретичного прогнозування змін основних властивостей ґрунтів і відтворення їхньої родючості, раціонального удобрення сільськогосподарських культур.

Розробити положення для державних органів з урахуванням новітніх тенденцій в аграрній і енергетичній політиці та кон’юнктури ринку за умов розширення євроінтеграції, які будуть покладені в основу державної політики в галузі землеробства і підставою дій Уряду по збереженню земельних ресурсів як основного багатства держави, гарантуванню продовольчої безпеки народу України.

Напрями роботи конференції:

1. Раціональне землекористування та шляхи оптимізації агроландшафтів;

2. Збереження ґрунтів та відтворення їх родючості;

3. Сучасні високоефективні системи землеробства та технології вирощування сільськогосподарських культур;

4. Інновації в галузі землеробства і рослинництва - агропромисловому комплексу України.

Вельмишановні колеги!

Оргкомітет конференції запрошує Вас взяти участь в її роботі, підтвердити заявкою Ваше рішення щодо участі, повідомити тему доповіді, адресу та контактні телефони поштою, факсом або електронною поштою до 20 травня 2016 р. Оргкомітет включить до програми тільки ті доповіді, що відповідатимуть тематиці конференції. Матеріали конференції будуть висвітлені у Міжвідомчому тематичному науковому збірнику «Землеробство».

Адреса оргкомітету: ННЦ «Інститут землеробства НААН», вул. Машинобудівників, 2-б, смт. Чабани Києво-Святошинського р-ну Київської області, 08162. E-mail: iznaan@ukr.net. Тел. (044) 526-23-27, 526-11-07, факс 526-72-50.

Заступник голови оргкомітету конференції –

директор ННЦ «Інститут землеробства НААН»,

член-кореспондент НААН, професор                                 В.Ф. Камінський

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (05 Травня 16)
Переглядів: 1181 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
П`ятниця, 18 Жовтня 19, 6.53.16
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук