Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015»

Шановні колеги!

20-22 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться Сьомий Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті - 2015».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України. Компанія «Виставковий Світ» (лист МОН України №1/9-516 від 07.10.14).

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Інноватика в сучасній освіті» з 2014 року надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» - найбільший в Україні професійний форум освітніх, наукових та науково-технічних інновацій, який з 2009 року представляє виставку національних і закордонних навчальних закладів; експозицію виробників і дистриб'юторів навчального обладнання та техніки, програм та рішень для освіти; науково-практичні конференції, семінари, презентації; конкурси для закладів освіти, підприємств.

Мета форуму - привернути увагу до нагальних питань розвитку співробітництва за широким спектром проблем навчального, наукового та дослідницького напрямів, забезпечити діалог виробників і споживачів освітніх технологій, залучити дітей і батьків в процес вибору траєкторії майбутньої професії, обговорити можливості співпраці в науково-технологічній сфері та створення умов для розширення міжнародного співробітництва, презентувати сучасні технології, останні тренди, нові рішення для підвищення якості освіти та прискорення інтеграції національної освіти до європейського освітнього простору.

Під час роботи форуму відбудуться презентації досягнень закладів освіти з упровадження інновацій в діяльність навчальних закладів, зокрема:

 • «Інноваційні підходи до формування здоров'язбережувальної компетентності особистості в освітніх закладах Чернівецької області» представляє Інститут післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Презентацію проводить Білянін Г.І., директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
 • «Роль соціального партнерства в осучасненні професійно-технічної освіти Дніпропетровщини» представляє Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області. Презентацію проводить Василиненко В.М., директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області.
 • «Формування медіа-інформаційної грамотності в закладах освіти Харківського регіону» представляє Харківська академія неперервної освіти. Презентацію проводить Покроєва Л.Д., ректор Харківської академії неперервної освіти.

Навчальний заклад/підприємство - учасник форуму може подати на розгляд
Оргкомітету одну тему конференції, семінару, круглого столу (до 45 хв.) для внесення
до програми роботи не пізніше 25.09.2015 р. Після вказаного терміну пропозиції не
розглядаються. В інформації необхідно вказати: тему; чисельність слухачів; дані про
доповідачів (повністю прізвище, ім'я, по батькові, посада, але не більше 5 осіб); питання,
що обговорюватимуться; цільову аудиторію (Додаток № 3). Піщя;проведення заходу
доповідачам надається відповідний Сертифікат.

I.   Вперше для вищих навчальних закладів - учасників форуму відбудеться
НАЦІОНАЛЬНИЙ ВИСТАВКОВИЙ КОНКУРС «ВИДАТНІ НАУКОВО-
ПРАКТИЧНІ ДОСЯГНЕННЯ В ОСВІТІ» у номінації «Електронний освітній ресурс».

Для участі в конкурсі до 25.09.2015 р. надсилаються наукові розробки з анотаціями до них і супровідним листом установи.

Переможці удостоюються Почесної нагороди Лауреат національного виставкового конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті».

II. КОНКУРС З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ:

 1. Інновації у створенні системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.
 2. Інновації у розвитку науково-дослідної співпраці з міжнародними науковими спільнотами, установами та закордонними закладами освіти.
 3. Вектори інноваційного розвитку системи професійно-технічної освіти.
 4. Інновації  у   діяльності   закладів   освіти   з   підтримки   молодих   науковців, талановитих студентів, учнів.
 5. Науково-методичний та організаційний супровід упровадження інноваційних підходів в систему екологічної освіти.
 6. Психологічна допомога постраждалим в АТО та їх сім'ям.
 7. Інновації у підвищенні професійної компетентності педагога.
 8. Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу.
 9. Самоврядування - основа демократичного виховання громадянина України.
 10. Розробка  та  упровадження  в  освітню  практику  інноваційних  технологій, технічних засобів навчання, проектів, програм і рішень.

Переможці конкурсу удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди.

УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ З ТЕМАТИЧНИХ НОМІНАЦІЙ.

Учасники форуму, які бажають взяти участь у конкурсі з номінацій, подають до 25.09.2015 р. відповідну роботу. Матеріали обов'язково подаються у друкованому зшитому вигляді державною мовою на адресу: вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, офіс 1107, м. Київ, 01042, Україна. Обсяг роботи - 20 сторінок формату А-4 (в форматі *.doc (Microsoft Word); розмір шрифта -"12 (гарнітура Times New Roman), інтервал - 1,0). Перша сторінка роботи - це лист на участь у конкурсі, в якому обов'язково вказується назва номінації відповідно до інформаційного листа про конкурси та повна назва закладу освіти/підприсмства. що подає матеріали. Оцінка якості конкурсних робіт не підлягає оскарженню. Матеріали, подані на конкурс з номінацій, не повертаються. Оргкомітет розглядатиме лише матеріали, оформлені відповідно до вимог і подані у зазначений термін.

Оргкомітет запрошує до участі в конкурсах і заходах форуму навчальні заклади, наукові установи, департаменти освіти, наукові та навчально-методичні центри, міжнародні освітні агенції, асоціації, виробників і дистриб'юторів засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

 

Бажаємо творчих успіхів та перемог у конкурсах Сьомого Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті»!

 

З ПИТАНЬ УЧАСТІ ЗВЕРТАЙТЕСЬ В ОРГКОМІТЕТ: Компанія «Виставковий Світ»

вул. П. Лумумби, 4/6. корпус В, оф. 1107, м. Київ. 01042. Україна Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07 Тел.моб.: +38 067 656-51-89 1 '-mail: expo@vsvit.com.ua Http://wvvw. in novosvita.com.ua

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (07 Травня 15)
Переглядів: 2142 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Четвер, 24 Жовтня 19, 1.59.01
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук