Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

«Сучасні заклади освіти – 2015»

Шановні пані та панове!

 

            12–14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться головна подія освітньої галузі України - Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

            Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ» (лист МОН України №1/9-515 від 07.10.2014).

            Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

            До участі у виставці запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти, видавництва.

В програмі виставки:

 • Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
 • Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
 • Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
 • Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, меблів, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
 • Науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи.
 • Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
 • Вступна кампанія 2015 року в Україні та за кордоном.

 

Для учасників виставки відбудуться (крім заочної участі):

- Рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти: Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».

- Рейтинговий виставковий конкурс для закладів професійно-технічної освіти: Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України».

- Відзначення вищих навчальних закладів – учасників міжнародних рейтингів відповідними Сертифікатами.

- Конкурс з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств з нагородженням золотими, срібними і бронзовими медалями.

 

УМОВИ ТА ВАРТІСТЬ УЧАСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ УЧАСНИКІВ:

1. Вартість участі у виставці складається з вартості реєстраційного внеску, виставкової площі, додаткового обладнання та послуг. У вартість участі також входить (крім заочної участі): проведення в межах виставки конференції, семінару, круглого столу, презентації, майстер-класу до 45 хв.; участь у конкурсах виставки.

 

Найменування послуг та обладнання

Вартість, грн.

Реєстраційний внесок - розміщення інформації в каталозі виставки українською та англійською мовами, розміщення інформації на сайті, виготовлення 3 беджів, запрошення на урочисту церемонію для 2 персон, диплом учасника, 2 екземпляри друкованого каталогу.

 

 3360

 

Обладнана площа, 1 кв.м – (стандартний стенд 6, 8, 9 кв.м) – стінові панелі 100х250 см, 1 стіл, 3 стільці, 1 розетка, 1 світильник, 1 подіум, 1 кошик для сміття, килимове покриття, монтаж та демонтаж стенду, електроживлення, загальне освітлення, загальна охорона у неробочий час, прибирання у проходах, нанесення назви навчального закладу (підприємства) на фриз стенду стандартним однокольоровим шрифтом (до 20 символів).

 

1344

 

 

Необладнана площа, 1 кв.м (мінімальна площа від 6 кв.м) – загальне освітлення, загальна охорона у неробочий час, прибирання у проходах.

1152

Стенд за індивідуальним проектом (висота стенду від 2,5 до 3,5 м), 1 кв.м -  вартість оренди обладнаної площі, проектування стенду, монтаж та демонтаж  стенду, настилання килимового покриття, підведення електричного струму, електромонтажні роботи, забезпечення обладнанням/меблями згідно проектної документації, художнє оформлення стенду (для оформлення використовується фонова затяжка панелей і нанесення логотипів із самоклеючої плівки), загальне освітлення, загальна охорона у неробочий час, прибирання у проходах.

1968

Робоче місце (2 кв.м) - 1 стіл, 2 стільці, 1 розетка, 1 світильник, стінові панелі 100х250 см з нанесенням назви навчального закладу/підприємства (до 20 символів) на фриз стенду, виготовлення 2-х беджів, розміщення інформації в каталозі та на сайті виставки українською та англійською мовами, загальне освітлення, загальна охорона у неробочий час, прибирання у проходах. Мінімальна форма участі 2 кв.м пропонується Оргкомітетом тільки для загальноосвітніх шкіл, позашкільних та дошкільних закладів освіти, видавництв.

3480

 

Заочна участь (без надання площі) — розміщення інформації в каталозі та на сайті виставки українською та англійською мовами, виготовлення 1 беджа, розміщення рекламних буклетів на стенді Організатора або робота промоутера.

1728

Розміщення реклами в каталозі виставки:

 • чорно-біла реклама 1 сторінка А4 формату
 • кольорова реклама 1 сторінка А4 формату
 • кольорова реклама на обкладинці 2-га або 3-тя сторінка А4 формату

 

1248

1920

2400

 

Розміщення банеру на сайті виставки www.vsosvita.com.ua протягом року

 

1152

 

2. ДОДАТКОВІ УМОВИ УЧАСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ НА КОЛЕКТИВНОМУ СТЕНДІ (департаментів/управлінь освіти, навчально-методичних центрів, закладів післядипломної освіти). Вартість реєстраційного внеску для одного учасника на колективному стенді складає 200 грн. У вартість входить: розміщення інформації в офіційному каталозі та на сайті виставки, диплом учасника, електронний каталог на диску.

 

3. ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ПОСЛУГИ, що замовляються Учасником, сплачуються додатково (Додаток № 1). Вартість додаткового обладнання, замовленого після 20.02.2015 р. і під час роботи виставки, збільшується на 30%.

 

4.ОФОРМЛЕННЯ УЧАСТІ.

 • Для участі у виставці Учасник має надіслати Організатору не пізніше 20.02.2015 р. заповнену та скріплену печаткою і підписами ЗАЯВКУ. На підставі Заявки укладається Договір між Учасником та Організатором.

 

 

5.РОЗТАШУВАННЯ СТЕНДІВ.

 • Організатор розташовує стенди, виходячи з розробленої схеми розміщення, у порядку надходження платежів, а також згідно з бажанням Учасника. Організатор залишає за собою право з технічних або організаційних причин змінити місцерозташування площі.
 • Закріплення місця за Учасником здійснюється лише після підписання Договору двома сторонами або оплати участі у виставці.

 

6. ПРАВИЛА ТА ВИМОГИ ПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ В ОФІЦІЙНИЙ КАТАЛОГ.

 • Інформація в офіційний каталог подається українською та англійською мовами в електронному вигляді не пізніше 20.02.2015 р. У випадку несвоєчасного надання інформації, неналежного оформлення або невідповідного змісту Організатор залишає за собою право не розміщувати інформацію в каталозі.
 • ВИМОГИ ДО ПОДАЧІ ІНФОРМАЦІЇ: повна назва навчального закладу (підприємства); поштова адреса; телефони (із вказаним кодом міста); факс; е-mail, http; текстова інформація про діяльність та здобутки, але не більше 500 знаків кожною мовою, не враховуючи контактних даних. Текстова інформація подається в форматі *.doc (Microsoft Word) розмір шрифта - 12 (гарнітура Times New Roman), інтервал – 1,0; логотипи подаються окремим файлом з відповідною назвою закладу/підприємства в форматі *.ai, *.eps (Adobe Illustrator). Приклад оформлення інформації для розміщення в каталозі виставки (Додаток № 2).

 

7. ЗАХОДИ В МЕЖАХ ВИСТАВКИ.

 • Навчальний заклад/підприємство - учасник виставки може подати на розгляд Оргкомітету одну тему конференції, семінару, «круглого столу» (до 45 хв.) для внесення до програми роботи не пізніше 10.02.2015 р. Після вказаного терміну пропозиції не розглядаються. В інформації необхідно вказати: тему; чисельність слухачів; дані про доповідачів (повністю прізвище, ім’я, по батькові, посада, але не більше 5 осіб); питання, що обговорюватимуться; цільову аудиторію (Додаток № 3).

 

8. РОЗКЛАД РОБОТИ ВИСТАВКИ.

Ввезення обладнання та оформлення площі: 11.03.2015 р. з 12 години, здача під охорону 11.03.2015 р. о 20 годині. Замовник має забезпечити оформлення виставкової площі до відкриття виставки не пізніше 10:00 12.03.2015 р.

Робота виставки: 12-13.03.2015 р. з 10:00 до 18:00; 14.03.2015 р. з 10:00 до 16:00. Урочисте відкриття виставки: 12.03.2015 р. об 11:00.

Вивезення обладнання: 14.03.2015 р. з 16 години до 20 години. УВАГА!!! Демонтаж експозиції Замовник може здійснити тільки після офіційного закриття виставки з 16:00 14.03.2015 р.

 

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ:

вул. П. Лумумби, 4/6, корпус В, оф. 1107, м. Київ, 01042, Україна

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, 498-42-06, 498-42-07

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

Http://www.vsosvita.com.ua

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (18 Листопада 14)
Переглядів: 2726 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.24.02
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук