Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

17-19 березня 2016 року відбудеться головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

 

Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» представлять: національні вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; вищі навчальні заклади післядипломної та неперервної освіти, обласні і міські управління (департаменти) освітою, загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти; професійно-технічні навчальні заклади та навчально-методичні центри; виробників і дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

У програмі:

- Науково-практичні конференції, семінари, презентації, майстер-класи за участю директорів і провідних науковців НАПН України, керівників і фахівців МОН України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.

- Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти України».

- Конкурс з тематичних номінацій з нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

- Вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

 

Міжнародна освітня виставка об’єднає учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надасть можливість обмінятися досвідом і думками між колегами, контактами та закласти фундамент для подальшої співпраці. А майбутні абітурієнти матимуть унікальну можливість ознайомитись з особливостями вступу до навчальних закладів, вибору майбутньої професії, бакалаврських і магістерських програм, підготовчих університетських курсів і дізнатися щодо специфіки здобуття освіти в Україні та за кордоном.

 

 

Запрошуємо до співробітництва наших партнерів та експонентів, гарантуючи при цьому, як і в попередні роки, індивідуальний підхід, професійні конкурси та змістовні заходи. Ми впевнені, що постійні учасники завжди будуть підтримувати цей професійний форум, а нові учасники стануть постійними.

До зустрічі на виставці 17-19 березня 2016 року!

В ПРОГРАМІ ВИСТАВКИ:

  • Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
  • Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
  • Презентація наукової та науково-технічної діяльності закладів освіти і наукових установ.
  • Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, меблів, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
  • Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
  • Вступна кампанія 2016 року в Україні та за кордоном.
  • Науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи:

«Забезпечення якості вищої освіти в умовах імплементації Закону України «Про вищу освіту» проводить Луговий В.І., перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України.

«Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу» проводять Супрун В.В., директор Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Паржницький В.В., начальник відділу професійної освіти і тренінгів Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

«Проблеми і перспективи розвитку післядипломної педагогічної освіти в умовах євроінтеграції» проводять Олійник В.В., ректор Державного вищого навчального закладу «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та Отич О.М., директор Науково-дослідного інституту ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України.

«Сучасні виховні проблеми: виклики та шляхи їх реалізації» проводить Бех І.Д., директор Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.

«STEM – світ інноваційних можливостей» проводять Вяткіна Н.Б., директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України та Патрикеєва О.О., начальник відділу SТЕM-освіти Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України.

«Сучасна українська школа: стан і перспективи розвитку» проводять Ляшенко О.І., академік-секретар Відділення загальної середньої освіти Національної академії педагогічних наук України та Топузов О.М., директор Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Навчальний заклад/підприємство - учасник виставки може подати на розгляд Оргкомітету одну тему конференції, семінару, круглого столу (до 45 хв.) для внесення до програми роботи не пізніше 12.02.2016 р. Після вказаного терміну пропозиції не розглядаються. В інформації необхідно вказати: тему; чисельність слухачів; дані про доповідачів (повністю прізвище, ім’я, по батькові, посада, але не більше 5 осіб); питання, що обговорюватимуться; цільову аудиторію (Додаток № 4). Після проведення заходу доповідачам надається відповідний Сертифікат.

Вперше!!! Для учасників виставки Оргкомітет започаткував Фестиваль презентацій творчих досягнень експериментальних шкіл України. Учаснику фестивалю надається можливість у виступі представити тему і досягнення, а також на окремих виставкових стендах в повному обсязі презентувати власні здобутки. Для участі у виступі до 12.02.2016 р. необхідно подати відповідний лист для внесення до програми роботи. Учасники Фестивалю нагороджуються Ексклюзивним Почесним Дипломом Презентації.

З детальною програмою виставки можна буде ознайомитися після 18 лютого 2016 року.

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (04 Грудня 15)
Переглядів: 1120 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Четвер, 24 Жовтня 19, 1.56.45
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук