Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [733]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

"Українське село і селянство в умовах холдингізації: чи будуть в Україні запроваджені європейські засади сільського розвитку?"

Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України спільно з громадським академічним об’єднанням «Платформа знань – Аграрний Розвиток і Сільські Інновації» за участю Представництва Польської академії наук в Україні, аграрних університетів, громадських професійних об’єднань, організацій громадянського суспільства проводить Академічні Слухання «Українське село і селянство в умовах холдингізації: чи будуть в Україні запроваджені європейські засади сільського розвитку?». Під час слухань передбачається обговорити положення проекту «Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки», які стосуються інтересів села, селянства та сільських громад, що можуть бути дотримані або знехтувані у процесі практичної реалізації Стратегії після її затвердження.
Запропоновані у проекті Стратегії напрями дій стосуються переважно формування сприятливих умов ведення великого аграрного бізнесу та розв’язання актуальних макроекономічних проблем і недостатньо спрямовані на реалізацію багатофункціональної ролі сільського господарства, реального поєднання інтересів держави, бізнесу і громадянського суспільства.
Метою слухань є:
- оприлюднення думок і позицій академічної спільноти, експертів, представників громадськості та практиків щодо реалізації європейських засад сільського розвитку у процесі функціонування аграрного сектору України у середньостроковій перспективі (до 2020р.);
- сприяння утвердженню в Україні моделі сталого та багатофункціонального
сільського господарства, яке у процесі виробництва продовольства, сировини, енергії відтворювало б важливі суспільні блага: продовольче самозабезпечення, соціальну і екологічну безпеку.
За підсумками слухань буде прийнята Резолюція щодо посилення в усіх розділах проекту Стратегії положень, спрямованих на імплементацію європейської політики сільського розвитку в Україні.
Академічні слухання відбудуться 10 червня 2015 року у Залі засідань Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України» (2-й поверх) за адресою: м. Київ, вул. Панаса Мирного, 26. Початок о 10:00.
Запрошуємо Вас на академічні слухання і просимо взяти участь в обговоренні винесеної на них проблеми. Про своє рішення повідомте, будь ласка, не пізніше 30 травня 2015 року електронною поштою arci.ua@ukr.net або за телефоном (044) 254-39-66,моб. т.: 098 581 28 00; 050 410 00 39
Оргкомітет

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (18 Травня 15)
Переглядів: 1460 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Понеділок, 14 Жовтня 19, 4.03.02
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук