Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Наукові конференції запрошують

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з спеціалізації «ОХОРОНА ПРАЦІ»

Згідно з наказами Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 та №1266 від 20.10.16 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу  студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук» (далі -- Конкурс) Харківський національний автомобільно-дорожній університет є базовим вищим навчальним закладом у галузі науки Цивільна безпека, спеціалізації «Охорона праці».

Запрошуємо студентів Вашого навчального закладу взяти участь у Конкурсі, який відбудеться з листопада 2016 року по березень 2017 року (інформаційні лист додається).

Просимо забезпечити у Вашому навчальному закладі проведення першого туру Конкурсу, здійснивши відбір трьох кращих наукових робіт та направити   їх   на   адресу   Харківського   національного   автомобільно-дорожнього університету до 21 січня 2017 року. Додаток: Інформаційний лист про Конкурс на 2 арк. в 1 прим.;

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017
навчальному році (згідно Наказу Міністерства освіти і науки України №1266 від 20.10.16 р.) з галузі науки
Цивільна безпека, спеціалізації «Охорона праці» (Наказ Міністерства освіти і науки України № 1151 від 06Л 1.2015), який
буде проходити у січні - березні 2017 р. у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Голова галузевої конкурсної комісії, заступник ректора з наукової роботи, д.т.н., проф. В.О.Богомолов

Тематика робіт

На конкурс надсилаються роботи, які виконані за спеціальністю Охорона праці.

Умови проведення конкурсу

У конкурсі можуть брати участь студенти і студентські колективи вищих навчальних закладів України. Конкурсна комісія Вашого навчального закладу відбирає не більше трьох кращих наукових робіт з вище зазначеною спеціальністю.

Па конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів або студентських колективів (не більше 2 осіб) з актуальних проблем, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення.

На конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ.

Роботи приймаються до 21 січня 2017 року.

Дата проведення заключної конференції конкурсу -24 березня 2017 року.

Всі учасники в письмовій формі про результати конкурсу будуть повідомлені до 10 березня 2017 року.

Роботи надсилати за адресою:

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого (Петровського) 25,   ХНАДУ. Вченому секретареві університету. Вимоги до оформлення конкурсних N робіт

1.   Наукові роботи студентів, які
беруть участь у конкурсі, надсилаються у
супроводі наступних документів:

-                       анотація наукової роботи;

  • відомості про автора (авторів) і наукового керівника (керівників), завірені печаткою вищого навчального закладу;
  • лист за підписом ректора (проректора) про підсумки першого туру конкурсу вищого навчального закладу або рішення вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на конкурс.

2.       Прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника (керівників), назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах
замінюються відповідним шифром (шифр - не більше двох слів).

3.  В окремому закритому пакеті під
тим же шифром надаються: відомості про автора (авторів) і наукового керівника (керівників) роботи;

Якщо робота виконана авторським колективом, список авторів надається в порядку, який відповідає їхньому персональному науковому вкладу.

 

4.         На титульному аркуші
розміщуються:

-           назва спеціальності конкурсу, за яким виконана робота;

  • назва роботи;
  • шифр;
  • рік виконання роботи.
  1. На конкурс надаються перші екземпляри зброшурованої роботи. Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4. Обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати ЗО сторінок. Робота повинна мати назву і план, список використаної літератури та анотацію, у якій зазначено актуальність, мету, завдання, використану методику дослідження        та        загальну характеристику роботи. Представлення макетів та натурних експонатів не допускається. Креслення, ілюстрації до роботи повинні бути скомпоновані на аркуші формату A3 або А4. Наукові роботи виконуються українською мовою.
  2. До наукової роботи можуть додаватися акти про впровадження результатів наукової роботи у виробництво або у навчальний процес, копії патентів і наукових статей.

7. У випадку надання робіт з
порушенням                Положення                 про

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (Додаток до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 202 від 21.02.2012), конкурсна комісія має право відхилити їх від участі в конкурсі та повернути (обов'язково з наведенням причин відхилення) до вищого навчального закладу.

Форма представлення вище названих документів повинна відповідати вимогам МОН України, інформація про які знаходиться на сайті: www.mon.gov.ua.

Телефони для довідок: 8 (057) 700-38-63

Богомолов Віктор Олександрович, д.т.н., професор, заступник ректора з наукової роботи університету - Голова галузевої конкурсної комісії.

8 (057) 707-37-05

Прилуцька Людмила Анатоліївна, вчений секретар університету.

8(057) 738-77-88

Попов Володимир Михайлович, доц. каф. Метрології та БЖД - секретар галузевої конкурсної комісії

Категорія: Наукові конференції запрошують | Додав: nauka (23 Листопада 16)
Переглядів: 721 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Середа, 23 Жовтня 19, 2.33.18
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук