Категорії розділу
Конференції ПДАТУ [8]
Наукові конференції запрошують [734]
Друкування статей [91]
Наукові видання [16]
Виставки [7]
Виставки
Стажування [12]
Конкурси [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Стажування

Програми TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту»

Літня академія лідерства в Одесі

 

Шановні колеги,

запрошуємо вас прийняти участь в роботі літньої академії лідерства проекту Програми TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (ELITE – Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging), яка буде проходити з 26 по 30 червня 2017 року на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

Проект Європейського Союзу Темпус (ELITE) «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» реалізовується з грудня 2013 року в рамках Програми TEMPUS 544343-TEMPUS-1-2013-1-LT-TEMPUS-SMHES.

Партнерами в реалізації Проекту є європейські та українські заклади: Каунаський університет технологій (Литва), університет Грінвичу (Велика Британія), університет Тампере (Фінляндія) та Естонська бізнес-школа (Естонія) та 8 ВНЗ України. Окрім навчальних закладів у Проекті беруть участь Міністерство освіти та науки України, Асоціація з управління персоналом HRFORUM та «Група Ренмор Консалтінг» (Великобританія).

Заходи які здійснюються в рамках Проекту, спрямовані на розвиток культури, яка визнає необхідність забезпечення лідерства та організаційного розвитку для суспільства, використання результатів нових процедур для розвитку стратегічного лідерства в практичній діяльності інноваційно-орієнтованих вищих навчальних закладів.

Під час проекту його учасники розширили своє розуміння лідерства, отримали практичний досвід застосування нових знань та навичок в різних сферах - від освіти до бізнесу, створили нові освітні та консалтингові продукти. Мета Академії лідерства - просування сучасних підходів до розуміння лідерства, демонстрація різних інструментів для розвитку лідерського потенціалу та забезпечення організаційного розвитку.

Академія лідерства передбачає практичне інтерактивне навчання для учасників, семінари, майстер-класи, обговорення та дискусії.

 

Зареєструватися для участі ви можете за посиланням:

https://docs.google.com/a/onu.edu.ua/forms/d/1gBaO_C_QVUSvfGxIuTaeKVUBqlrWyRJChq8fZs8nPVA/edit?usp=drive_web

 

У додатку орієнтовна програма Академії лідерства. Після реєстрації завчасно вам буде надіслано остаточну програму заходу.

 

Режим роботи Академії лідерства: 4 паралельних секції по 3 сесії в день (кожна сесія триватиме 2 години).

 

Адреса проведення: Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Французький бульвар, 24/26, м. Одеса.

 

Участь в Академії є безкоштовною. Проїзд та проживання покриваються за рахунок відряджуючої установи.

Всі учасники отримують сертифікати про участь в Академії лідерства.

У додатку № 2 наведено список готелів, в яких ви можете забронювати номери. Звертаємо вашу увагу, що в літній період бронювати номери потрібно завчасно.

 

Всю інформацію та запитання просимо надсилати на електронну пошту leader@onu.edu.ua, або телефонувати нам за номером (048) 702-31-13

 

З повагою,

команда Центру лідерства ОНУ ім. І.І. Мечникова

 

 

 

 

Категорія: Стажування | Додав: nauka (01 Червня 17)
Переглядів: 584 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Вівторок, 22 Жовтня 19, 9.42.40
Вітаю Вас Гість
Форма входу
Пошук